OfficeSuite Pro 5! dla Androida za darmo !

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36139
Reakcje/Polubienia
25257
Miasto
Trololololo
OfficeSuite Pro 5! dla Androida za darmo, tylko dziś (24h)
Pakiet biurowy na Androida
OfficeSuite Pro jest bogaty w funkcje program , pozwalający na tworzenie, przeglądanie i edycję plików Microsoft Word i Excel, a także w celu wyświetlenia PowerPoint i PDF na podstawie telefonu Android.


W pełni funkcjonalny Office

Ten w pełni funkcjonalny pakiet oprogramowania biurowego posiada wszystko co jest potrzebne. Z OfficeSuite Pro masz narzędzi do przetwarzania tekstu, arkuszy kalkulacyjnych rozwijających się, dostarczając przenośnych prezentacji i przeglądanie plików PDF i narzędzia.

* Wsparcie dla Microsoft Office 97 do 2010 dokumentów tekstowych - DOC i DOCX (można otwierać, edytować i zapisywać)
* Wsparcie dla Microsoft Office 97 do 2010 arkuszy - XLS, xlsx i CSV i zapisać jako CSV lub XLS
* Możliwość tworzenia nowych DOC, DOCX i dokumentów XLS
* Otwierać, edytować i zapisywać dokumenty w najczęściej używanych formatach TXT i CSV
* Open PPT, pptx, prezentacje PPS i ppsx
* Przeglądanie plików PDF
* Dostęp i otwarte dokumenty, załączniki wiadomości e-mail
* Otwórz pliki ZIP
* Własne zintegrowane Przeglądarka plików do łatwego zarządzania plikami i folder
* Zgodność ze wszystkimi Android 1.5 i telefony wyższe, w tym Android 2.1

Strona z promocją

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
myślę że przydatne ale za dużo by chcieli, trzeba podać payment method i numer karty mimo że aplikacja darmowa :)
 

sworoslaw

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Grudnia 2010
Posty
119
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Rybnik
Nie wiem czemu, ale jakoś po wpisaniu mejla i wciśnięciu "GO" nic się nie dzieje... :/ tak to wygląda,jak by strona nie działała do końca poprawnie...

Nawet przez proxy nie daje radę... :( jak się komuś udało by dorwać tą aplikację, to ja chętnie przygarnę...
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
w sumie nic specjalnego w tym mailu ci nie napiszą, masz pobrać aplikacje z

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
zainstalować w telefonie to ich Appstore, pamiętaj o zezwalaniu na nieznane źródła
potem w tej aplikacji pobierasz, ale tak jak mówiłem wymaga podania danych dość prywatnych aby pobrać
 

TurboDymoMan

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
126
Reakcje/Polubienia
0
Niech ktośto śćiągnie i nam to prześle, bo za dużo chcą ode mnie (karta kredytowa, miejsce zamieszkania) wpisujęfałszywe dane, ale nie chce zaakceptować... :piwko
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
dzięki przyda się, wszystko idzie dobrze do momentu logowania z aplikacji na konto
 

sebastian1988

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
190
Reakcje/Polubienia
0
Tak udało. Zakładasz konto na prawie dobre dane zgodnie z tą strona i ...... sciagasz firmową aplikacje przez stronke Amazona ....... i juz tam pobierasz apke:) Kochani to stary trik adrowców.... no nie znaliściwe tego?:p
 

TurboDymoMan

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
126
Reakcje/Polubienia
0
Czy ktoś by mi dał linka do tej aplikacji? Bo promo sie skończyło :( Nie załapałem się...
 

TurboDymoMan

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
126
Reakcje/Polubienia
0
Kurna, chcę dodać adres za pomocą fake randomizera, ale ciągle wysakuje mi, że street name is invalid... jakieś pomysły
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
sprawdz coś innego, może jakieś dziwne ci wygenerował
 

TurboDymoMan

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
126
Reakcje/Polubienia
0
już sobie poradziłem, okazało się, ze robiłem Adres na co.uk a nie na .com :)
 
Do góry