OfficeSuite Pro 5! dla Androida za darmo !

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo
OfficeSuite Pro 5! dla Androida za darmo, tylko dziś (24h)
Pakiet biurowy na Androida
OfficeSuite Pro jest bogaty w funkcje program , pozwalający na tworzenie, przeglądanie i edycję plików Microsoft Word i Excel, a także w celu wyświetlenia PowerPoint i PDF na podstawie telefonu Android.


W pełni funkcjonalny Office

Ten w pełni funkcjonalny pakiet oprogramowania biurowego posiada wszystko co jest potrzebne. Z OfficeSuite Pro masz narzędzi do przetwarzania tekstu, arkuszy kalkulacyjnych rozwijających się, dostarczając przenośnych prezentacji i przeglądanie plików PDF i narzędzia.

* Wsparcie dla Microsoft Office 97 do 2010 dokumentów tekstowych - DOC i DOCX (można otwierać, edytować i zapisywać)
* Wsparcie dla Microsoft Office 97 do 2010 arkuszy - XLS, xlsx i CSV i zapisać jako CSV lub XLS
* Możliwość tworzenia nowych DOC, DOCX i dokumentów XLS
* Otwierać, edytować i zapisywać dokumenty w najczęściej używanych formatach TXT i CSV
* Open PPT, pptx, prezentacje PPS i ppsx
* Przeglądanie plików PDF
* Dostęp i otwarte dokumenty, załączniki wiadomości e-mail
* Otwórz pliki ZIP
* Własne zintegrowane Przeglądarka plików do łatwego zarządzania plikami i folder
* Zgodność ze wszystkimi Android 1.5 i telefony wyższe, w tym Android 2.1

Strona z promocją

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
myślę że przydatne ale za dużo by chcieli, trzeba podać payment method i numer karty mimo że aplikacja darmowa :)
 
Nie wiem czemu, ale jakoś po wpisaniu mejla i wciśnięciu "GO" nic się nie dzieje... :/ tak to wygląda,jak by strona nie działała do końca poprawnie...

Nawet przez proxy nie daje radę... :( jak się komuś udało by dorwać tą aplikację, to ja chętnie przygarnę...
 
w sumie nic specjalnego w tym mailu ci nie napiszą, masz pobrać aplikacje z

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
zainstalować w telefonie to ich Appstore, pamiętaj o zezwalaniu na nieznane źródła
potem w tej aplikacji pobierasz, ale tak jak mówiłem wymaga podania danych dość prywatnych aby pobrać
 
Niech ktośto śćiągnie i nam to prześle, bo za dużo chcą ode mnie (karta kredytowa, miejsce zamieszkania) wpisujęfałszywe dane, ale nie chce zaakceptować... :piwko
 
dzięki przyda się, wszystko idzie dobrze do momentu logowania z aplikacji na konto
 
Tak udało. Zakładasz konto na prawie dobre dane zgodnie z tą strona i ...... sciagasz firmową aplikacje przez stronke Amazona ....... i juz tam pobierasz apke:) Kochani to stary trik adrowców.... no nie znaliściwe tego?:p
 
Czy ktoś by mi dał linka do tej aplikacji? Bo promo sie skończyło :( Nie załapałem się...
 
Kurna, chcę dodać adres za pomocą fake randomizera, ale ciągle wysakuje mi, że street name is invalid... jakieś pomysły
 
sprawdz coś innego, może jakieś dziwne ci wygenerował
 
już sobie poradziłem, okazało się, ze robiłem Adres na co.uk a nie na .com :)
 
Back
Do góry Bottom