Zaloguj
lub
Zarejestruj się
aby zobaczyć!
38-latka straciła blisko 800 tys. zł na "pracownika banku" . To historia niemal jak z filmu, choć, niestety, wydarzyła się naprawdę. 38-letnia mieszkanka powiatu tomaszowskiego padła ofiarą wyrafinowanego oszustwa metodą „na pracownika banku”. Przestępcy nakłonili kobietę do zaciągnięcia pięciu kredytów gotówkowych oraz przekazania im ogromnych pieniędzy. Nad wszystkim miała czuwać "prokuratura".