Outpost Firewall Free / Pro - wersje stabilne

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo

Olga

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
564
Reakcje/Polubienia
1

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Re: Outpost Firewall Pro 2010 7.

Kto robił to spolszczenie? Czy to może już oficjalne spolszczenie?
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Re: Outpost Firewall Pro 2010 7.0.1

nevosz napisał:
Korzystałem dosyć długo z wersji Outposta Firewall Pro, ale w wersji na system 64 bit seven. Miałem bardzo poważne kłopoty z kompem. Antywirus to nod32. Gdy te dwa programiki mi strzegły porządku i bezpieczeństwa w kompie, to robił się problem z bardzo dużym chwilowym obciążeniem kompa. Aplikacje inne, które chciałem otwierać, mieliły się kilkadziesiąt sekund!(robiło się mleko na ekranie). Pamięci mam 4 GB. Dorwałem się nawet do forów zachodnich. A na nich zjechany był outpost w wersji 64 bit. Producent od jakiegoś czasu, nic z tym fantem nic nie robił. Czy ta najnowsza wersja już dobrze wspomaga 64bit seven? Posiadam lickę dożywotnią na firewalla i trochę mi je szkoda. Teraz jadę na bezpłatnym PC Tools. Teraz gdy tak ma system zabezpieczony, to wszystko gra i buczy.

Również miałem problem ze zgraniem tej aplikacji z av. tym razem z norton av 2k11, chodzi o wersje 32 bitowe. żadna z wersji 6.7, 7.0, 7.02, 7.03 nie chciała działać. Przerzuciłem się na comodo, ale do outposta wrócę jak mi się licencja na norton skończy, bo mam dożywotnią na outposta i wydaje mi się, że to jeden z najlepszych firewalli. Co do konkursu, to może właśnie dotyczyłby tych nowszych wersji OSS, a nie samego firewalla - skoro się gryzie. To, że się gryzie tym bardziej martwi, że do tej pory takie problemy nie występowały. :?
 

polak900

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
558
Reakcje/Polubienia
0
Re: Outpost Firewall Pro 2010 7.

dożywotnia licka, ciekawe?
co do tematu norton nie lubi konkurencji dlatego są z nim problemy
 

Olga

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
564
Reakcje/Polubienia
1
Re: Outpost Firewall Pro 2010 7.

Andy napisał:
Kto robił to spolszczenie? Czy to może już oficjalne spolszczenie?

Andy,nie wiem kto jest autorem spolszczenia,niemniej według użytkowników, jest najlepsze z dostępnych. Wiem od osób,które używają Outposta, że spolszczone są także komunikaty hipsa. :D
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Re: Outpost Firewall Pro 2010 7.

Na stronie
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
od kilku dni jest już polska instalka v7.0.3.
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Re: Outpost Firewall Pro 2010 7.

Świetny program! Chyba najlepsza zapora n rynku. Jednak programu nie polecił bym początkującym. Koledze program zablokował cały dostęp do sieci i do jakichś tam elementów systemu lecz tylko i wyłącznie z powodu utworzenia pochopnych złych reguł i nie umiejętnego posługiwania się tym softem. Gdy się tą zaporę dobrze skonfiguruje to chroni wspaniale i nie ma mocnych. Obecnie testuję wersję próbną w połączeniu z Defensewall PF, Emsisoft Anti-Malware 5 i Zemaną AntiLogger [usunąłem najnowszą wersję KISa po kilku dniach testów] i wszystko wspaniale ze sobą współgra, nie muli nic. Chodziłem po różnych stronach Arabskich i Chińskich gdzie WOT ostrzegał przed nimi, były ataki lecz zostały zablokowane. Odłączyłem później komputer od sieci i przeskanowałem go najnowszymi bazami antywirusowymi i czysto... zero syfu. Strasznie fajny i przede wszystkim porządny program!
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18513
Reakcje/Polubienia
39398
Miasto
Gdzieś w Polsce
Re: Outpost Firewall Pro 2010 7.

OT jakbyś jeszcze dołożył do tego dożywotnią licencję, a nawet na rok...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36303
Reakcje/Polubienia
25407
Miasto
Trololololo
Re: Outpost Firewall Pro 2010 7.

Z Polskim oddziałem ( ci co płytki sprzedają - Dagma ) cięzko się dogadać , ja już to załatwiałem niby mieli dać ale nagle wyskoczyli z Esetem oczywiście jedną licką . Lickę wziełem i oddałem Sevenowi za Test , a o FW zapomnieli .

Zawsze mogę zaatakować :p jeszcze raz , ale jeśli znowu mnie przekierują do polskiego oddziału to pi......
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18513
Reakcje/Polubienia
39398
Miasto
Gdzieś w Polsce
Re: Outpost Firewall Pro 2010 7.

Naciskaj, naciskaj, nie ustępuj a uda się :)
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18513
Reakcje/Polubienia
39398
Miasto
Gdzieś w Polsce
Re: Outpost Firewall Pro 2010 7.

Ja już pobieram i instaluję wersję 30-dniową i czekam na kluczyk :) :) :)
 
Do góry