Backup Paragon Hard Disk Manager 25th Anniversary Edition za darmo [Only for 24 Hours!]

irfan19

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Luty 2018
Posty
1713
Reakcje/Polubienia
11098
5601355PHDM.png



Paragon Hard Disk Manager to wysokiej klasy rozwiązanie do zarządzania dyskami twardymi. Pozwala między innymi tworzyć, łączyć, dzielić partycje dysku, bezpiecznie kasować dane dysku/partycji, tworzyć kopie zapasowe dysków/partycji, folderów oraz plików, chronić kopie zapasowe hasłem, przywracać kopie zapasowe i wiele więcej. Program posiada również zintegrowany zestaw narzędzi które zostały specjalnie zaprojektowane do optymalizacji wydajności komputera.



Paragon Hard Disk Manager is the high end all-in-one solution for hard disk management! It is the empowered data safety and disaster recovery software with powerful partition management.
Paragon Hard Disk Manager has a full spectrum of virtual and physical migration operations. Also it has integrated set of powerful tools that is specially designed for computer performance optimization.

Home:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Supported Operating Systems:
Windows 7, 8, 8.1, 10 (32-bit, 64-bit).

Giveaway Page:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4348
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
1. Jezeli macie jakies inne (wczesniejsze) produkty to trzeba odninstalowac universal image mounter bo sie gryzie...

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
2. mam takie niejasne wrazenie ze numer licki jest "wspolny"... ktos moze sprawdzic czy jego sie konczy na L1?

EDIT: Nie jest, dzieki za sprawdzenie.
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Czy ktoś to już sprawdził, czy to znowu jakaś kastracja wersji Hard Disk Manager Advanced?
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Dzięki za informacje o tej promocji.
Nawet jeśli to podstawowa wersja to program i tak przyzwoity.
 

Canaris

Wygadany
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
47
Reakcje/Polubienia
10
Wyrywkowo sprawdziłem i widzę, że posiada funkcje dostępne tylko w wersji Advanced. Nie wiem czy wszystkie ale np. wymazywanie dysku czy zaawansowane partycjonowanie posiada. Więc to przyzwoity kawałek softu. Pamiętam Paragona z dawnych lat. Później skończyły się promocje więc przesiadłem się na produkty Aomei ale chętnie wrócę do Paragona.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Na stronie promocji pisze, że zawiera 3 narzędzia: Partition manager, Disk wiper i Backup & Recovery.
Wyrywkowo sprawdziłem i widzę, że posiada funkcje dostępne tylko w wersji Advanced. Nie wiem czy wszystkie ale np. wymazywanie dysku czy zaawansowane partycjonowanie posiada.
Jak ma zaawansowane partycjonowanie to już dobrze.
 
Do góry