Paragon System Backup 10.5 Special Edition za darmo !

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35997
Reakcje/Polubienia
25098
Miasto
Trololololo
Paragon System Backup – Intuicyjne, zautomatyzowane i godne zaufania narzędzie do tworzenia kopii zapasowych gwarantujące całkowitą ochronę komputera! Paragon System Backup to aplikacja to tworzenia i przywracania kopii zapasowych, oparta na prostocie obsługi i wymagająca minimalnego zaangażowania użytkownika. Zautomatyzowany system tworzenia kopii zapasowej sprawia, że każda zaplanowana operacja zakończy się automatycznie. Produkt dostępny jest w angielskiej wersji językowej.
http://programyzadarmo.net.pl/paragon-system-backup-10-5-special-edition-za-darmo-3/
 

pof

Świeżak
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
32
Reakcje/Polubienia
0
Czy ma ktoś wyciągniętą instalkę do tego programu? byłbym wdzięczny za wrzucenie na jakiś serwer
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka

pof

Świeżak
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
32
Reakcje/Polubienia
0
Wielkie dzięki Emmers,na Ciebie zawsze można liczyć :piwko
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Na razie tak, ale nie wiem jak długo jeszcze bo komputer mi siada i nie stać mnie na nowy. W jednym dysk padł i zasilacz do wymiany a w tym co pracuję teraz na nim, dysk ma tylko 250 giga i już 6 lat przebiegu. Komputer trzyma się ledwo, ledwo na agrafkach... Pozdrawiam
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Emmers a czy przypadkiem nie dysponujesz spolszczenie do wersji Paragon Backup & Recovery 2012 Free? I czy można Cię poprosić o nie jeżeli nim dysponujesz?

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Niestety nie mam, ale podejrzewam, że można je zrobić bazując na trialu z językiem polskim. W wolnej chwili spróbuję się pobawić o ile wcześniej tego ktoś nie zrobi.
Spróbuj zainstalować to spolszczenie

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
W sumie działa wszystko po polsku w uproszczonym interfejsie. Jest tylko jeden mankament dotyczący interfejsu rozszerzonego. Nie mogę zmienić odnośnika w spolszczeniu do aplikacji odpowiedzialnej za tworzenie kopii i ta opcja jest nieaktywna, ale po przełączeniu do interfejsu uproszczonego działa normalnie Pomoc do programu działa i jest w języku polskim, dotyczy innej wersji ale funkcje są identyczne.
Oczywiście w interfejsie rozszerzonym są również przekłamania dotyczące wersji produktu ale tego również nie sposób edytować.
Będę jeszcze próbował to naprawić, a może ktoś potrafiłby to zrobić w jakimś edytorze...Pozdrawiam
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5621
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
Witaj Emmers,
Jak zwykle praca miód. Poniżej link do spolszczenia, które kiedyś wykonałem i opisałem na forum, w wersji oryginalnej i z zamienionymi nazwami polskimi na angielskie, tak aby program je przyjął.
Nie wiem o jakim rozszerzonym interfejsie wspominasz, ja odpaliłem sobie moje portable i zobaczyłem, że w wersji polskiej mam następujące elementy programu:
1. Paragon System Backup Special Edition 10.5 PL - plik główny,
2. Kreator kopii zapasowych (Backup Wizard),
3. Kreator przesyłania plików (File Transfer Wizard),
4. Kreator przywracania (Restore Wizard),
5. Kreator tworzenia nośnika ratunkowego (Recovery Media Builder Wizard),
6. Kreator tworzenia syntetycznej kopii zapasowej (Synthetic Backup Wizard),
7. Kreator zarządzania Backup Capsule (Manage Backup Capsule).
Pozdrawiam i powodzenia :)


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry