Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18412
Reakcje/Polubienia
39091
Miasto
Gdzieś w Polsce
1avcenter.png
PCWinSoft 1AVCenter

PCWinSoft 1AVCenter to potężny kombajn do przechwytywania i transmisji strumieni wideo oraz audio.
Dzięki programowi możemy bezpośrednio nagrywać wideo z serwisów udostępniających klipy wideo jak też odtwarzaczy wideo z pominięciem zabezpieczeń DRM, przechwycić obraz z pulpitu do pliku AVI albo WMV, przechwycić transmisję ścieżki wideo oraz audio z komputera lub podłączonego sprzętu, zdalne monitorować swoją kamerkę internetową, ekran czy mikrofon, wysłać za pośrednictwem protokołu FTP przechwycony obraz z ekranu czy kamerki, itd.
1AVCenter is a complete audio video center. With 1AVCenter you can record, broadcast, and make remote surveillance of any source of video and audio of your PC. 1AVCenter also comes equipped with a secure web server to share files.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Rejestracja:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35947
Reakcje/Polubienia
25039
Miasto
Trololololo
Udało się komuś zarejestrować ?
Jeśli się nie mylę to tam proces rejestracji wygląda trochę inaczej.

VERY IMPORTANT: Follow the registration instructions bellow to get your activation KEY

How to register demonstration:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Step-by-step
----------------------------------------

Trial dialog > Click Register > Mark Send key to my e-mail > Click Next > Then enter the e-mail address you used to register > Then click Send.

The key is sent to your e-mail address.

After you receive the key you go:

Trial dialog > Click Register > Mark Enter key > Click Next > Then enter the key you have received on your e-mail > Then click Authenticate.

----------------------------------------

Control panel:
----------------------------------------

You can also receive keys through the control panel:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35947
Reakcje/Polubienia
25039
Miasto
Trololololo
To przeczytałem, zrobiłem wg wskazówek z dwoma adresami mailowymi, ten z końcówką .pl czasem nie wchodził, więc z .com. Wywala mi komunikat, że adres w bazie nieznany. Najwyżej deinstalacja
konto założyłeś na stronie :??
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
konto założyłeś na stronie :??
Tak, założyłem, ale problem leży gdzie indziej. Trzeba zmienić język 1AV Center na angielski i wtedy rejestruje się bez problemu ( czy w innych językach nie wiem). Zarejestrowałem, w angielskiej wersji szybko przyszedł mail z kodem. Później zmieniłem na polski, i gotowe.
 
Do góry