Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Phototheca 1.6.0

ebd36490b208357dfdfbb247292611b3.png

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Phototheca to prosty w obsłudze a zarazem rozbudowany program do organizowania naszych zdjęć, posiada również wbudowany prosty edytor zdjęć oraz przyjemny dla oka interfejs użytkownika..


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Pobieramy:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
990
Reakcje/Polubienia
42
Mam problem z tym programem. Pobrałam z GOTD, zainstalowałam i nie wiem, gdzie wpisać ten serial, co jest w pliku tekstowym. Może to dlatego, że miałam już starszą wersję tego programu z wcześniejszej promocji? Jak klikam na "Register" to mi się wyświetla komunikat: "This copy of Phototheca is registered to..." i podany mój adres e-mail. Nawet nie wiem, czy mam wersję Pro :( Ktoś pomoże?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35947
Reakcje/Polubienia
25040
Miasto
Trololololo
Mam problem z tym programem. Pobrałam z GOTD, zainstalowałam i nie wiem, gdzie wpisać ten serial, co jest w pliku tekstowym. Może to dlatego, że miałam już starszą wersję tego programu z wcześniejszej promocji? Jak klikam na "Register" to mi się wyświetla komunikat: "This copy of Phototheca is registered to..." i podany mój adres e-mail. Nawet nie wiem, czy mam wersję Pro :( Ktoś pomoże?
Więc usuń całkiem ten program, najlepiej jakimś uninstallerem i zainstaluj najnowszą wersję, możesz też poszukać w rejestrze wpisów z nazwą Phototheca całkiem je wywalić, potem zarejestrujesz program nowymi danymi.:klawik
 
Do góry