Połącznie z internetem przez Ruter

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Mam pytanie co jest przyczyną przerwania internetowego przez Ruter drogą radiową.Przez kabel jest dobrze.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36019
Reakcje/Polubienia
25123
Miasto
Trololololo
Zasięg routera, ile masz kresek?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36019
Reakcje/Polubienia
25123
Miasto
Trololololo
Skoro sprawdzałeś z innym lapkiem, to może coś ze sterownikiem się pomieliło.Spróbuj przeinstalować go może.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18432
Reakcje/Polubienia
39162
Miasto
Gdzieś w Polsce
Jak na innym lapku jest dobrze, to może to nie ruter, tylko windows? Jak masz V lub 7 to ppm na ikonce w trayu i rozwiąż problemy...
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Napisz co to za router (marka, model) oraz jakie urządzenia i jaką drogą się z nim łączą (jeśli pracują jakieś urządzenia po WiFi napisz jaka metoda szyfrowania połączenia jest używana).
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Połączenie zostało przerwane na laptopie z XP na7 jest dobrze.Myślę że to wina windowsa chyba nie działa jakiś sterownik ale dla mnie to za wysokie progi w tym temacie.Ruter to Tenda,sygnał pobierany jest z kablówki,zabezpieczenia robił mi pracownik miesiąć temu. Oxy jak przeinstalować sterownik.
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Eee po prostu pytaj się o wszystko, na pewno ludzie z forum postarają się pomóc. Napisz czy na tym laptopie z XP jest jakieś zewnętrzne (np. program od producenta laptopa/karty WiFi) oprogramowanie do WiFi.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Od początku problem występował na xp czy pojawił się nagle ?? Lapki z xp i 7 sprawdzałeś z tego samego miejsca ?? Na jakim standardzie chodzą poszczególne urządzenia ??
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Problem pojawił się na Xp dopiero dziś po włączeniu laptopa.Nie wykrywa sieci bezprzwodowych,połączyłem przewodem i jest dobrze.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Looknij w menadżer urządzeń czy z kartami wszystko ok i nie wywala jakiegoś błędu
Znam przypadek Oddania lapka do serwisu bo radio nie działa a okazało się że radio w lapku było wyłączone przyciskiem na obudowie :wariat
 
Do góry