Pomoc w wyborze telefonu.

Armaros

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Marzec 2013
Posty
320
Reakcje/Polubienia
20
Miasto
Warszawa
Hornet napisał:
Armaros napisał:
LG a dawny GoldStar sie wyrobiła.
"GoldStar" :scratch .To ta firma której produktami na początku lat 90 handlowali legendarni obywatele Izraela Bagsik z Gąsiorowskim ??

Co by kto nie robił miałem telewizor GoldStar i odtwarzacz z mozliwoscia nagrywania.
jak gdziś pamietam rodziće kupili cały zestaw za dolary i jeszcze za cło placili.
Sklep sie mieścił na grochowie ito były czasy.
Bogaci na tamte czasy mieli sprzet Sony reszta GoldStar.Onkio,Hitachi,Sanyo
jeszcze coś pewnie by ło ale nie pamiętam. Od mojego chrzestnego dostałem
dwie kolumny Altusy 140 i wieże Unitra :szef byłem kimś
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
remool - nie ma co powtarzać, kilka opinii poniżej:
k-cik-dla-mobilnych-android-ios-itp-f47/samsung-galaxy-a7-vs-lg-g3-t25183-10.html#p168865
k-cik-dla-mobilnych-android-ios-itp-f47/samsung-galaxy-a7-vs-lg-g3-t25183-10.html#p168840
k-cik-dla-mobilnych-android-ios-itp-f47/samsung-galaxy-a7-vs-lg-g3-t25183-20.html#p168866
Dorzucę jeszcze:
-telefon ładuję raz na 2 dni (stale włączone wi -fi lub lte, coś tam poczytam - 1 -2 h, kilka telefonów, kilka sms-ów), - to co drenuje baterię i zmusza do ładowania raz dziennie to dłuższa praca na podświetlonym ekranie.
- mimo, iż notorycznie ma włączone kilkadziesiąt (ok. 50) kart chroma w tle telefon nie łapie żadnych lagów,
- nakładka ładna i funkcjonalna (pierwszy tel., do którego nie dorzuciłem dodatkowego lunchera czy skinów)
- filmy dobre, zdjęcia dla mnie przeciętne (z bliska 1-2 m dobre, bo dodatkowo wspomaga je cyfrowy laser, a dla zdjęć obiektów w dalszej odległości już się nie przyda i dla mnie trochę nie ostre na brzegach, ale fakt że z reguły oglądam je na zbliżeniu na ekranie tel., a ten ma najlepszą rozdzielczość ze wszystkich domowych urządzeń)
- Android Marshmallow duży plus, szczególnie jeśli chodzi o możliwość przydziału uprawnień każdej apce z osobna,
- przycisk z tyłu - dla mnie bardzo funkcjonalny i łapię się na tym, że stukam teraz w każdy telefon z tyłu, żeby go wyłączyć,
- spory ekran, a w kieszeni w ogóle nie czuję, że 5,5",
- dobrze słyszalny dźwięk,
To czego mi brakuje to zdjęć w formacie raw (DNG), więc w przyszłości być może skuszę się na G4.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
G3 kupiony.
Kolejne pytanie o wybór "na szybko" taniej słuchawki
Microsoft Lumia 640 DS czy Moto G2 2014....Tel używany będzie w podstawowy sposób, żadnych gier i innych cudów, tylko rozmowy, eski, czasem fotki i net
 

Armaros

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Marzec 2013
Posty
320
Reakcje/Polubienia
20
Miasto
Warszawa
remool napisał:
G3 kupiony.
Kolejne pytanie o wybór "na szybko" taniej słuchawki
Microsoft Lumia 640 DS czy Moto G2 2014....Tel używany będzie w podstawowy sposób, żadnych gier i innych cudów, tylko rozmowy, eski, czasem fotki i net


Różnica prawie żadna mówie o sprawie technicznej.
Co do winowsta w telefonie miałem Lumnie 920
i byłem zadowolony. Prosty system bez lagowania itd...
A jeszcze za Lumnią przemawia aparat świetne zdjęcia .


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

Panowie...chciałem tylko przypomnieć,że jutro start MWC w Barcelonie...czyli pojutrze życie stanie się prostsze :szydera .
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Pod wrażeniem pochwał Lg G3 postanowiłem go kupić.
Możecie mi powiedzieć jakiej apki użyć aby telefon służył jako pilot.
Jeżeli polecicie mi jakiekolwiek fajne aplikacje na ten fon to będę wdzięczny.
Interesuje mnie też czy wbudowana aplikacja do robienia zdjęć i filmowania jest wystarczająca czy jednak polecilibyście mi inną.
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
Pilota masz wbudowanego - quick remote. Uruchamiasz, konfigurujesz i działa. Lepiej lub gorzej ale w większości przypadków działa.
Co do programów, LG dodaje sporo aplikacji które są nawet użyteczne. Wszystko zależy od tego co chcesz i do czego planujesz używać telefonu.
Apka foto jest ok.
 
A

Anonymous

Potwierdzam - Quick Remote działa super - u mnie bez problemu śmiga z telewizorem i dwoma dekoderami i jeszcze tylko kina domowego nie udało mi się zmusić do posłuszeństwa ale muszę znaleźć chwilę, żeby się tym pobawić :ok
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Quick Remote z telewizorem lg śmiga bez problemu ale z tunerem Ferguson Ariva T65 nie chce współpracować :(
 
A

Anonymous

wcpicker napisał:
Quick Remote z telewizorem lg śmiga bez problemu ale z tunerem Ferguson Ariva T65 nie chce współpracować :(
U mnie bez problemu działa z telewizorem Panasonic, dekoderem Humax z Caiway i dekoderem n-ki :zawsty
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Pomóżcie mi wybrac jakiś wzgdny telefon z andreoidem do 250zł jeżeli taki w ogóle za taką cene jest.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Byleby nie podkusiła Cię promocja w Biedronce w poniedziałek... :nea
Smartfon z Biedronki za 199 zł? Tym razem to żadna okazja.
Cena Moto E 2gen. wynosi aż 399 zł, ale uwierzcie mi, taniej nie da się kupić sprawnie, płynnie działającego smartfona. Tutaj doskonale sprawdza się powiedzenie “oszczędny dwa razy traci”.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

W tej cenie (250 pln) - to używka na allegro na gwarancji producenta... Może znajdziesz i wylicytujesz... :scratch
Edit: a to dobre:
Dlatego jeżeli ktoś z waszych znajomych, planuje kupić ten smartfon, lepiej pokażcie mu ten artykuł i przekonajcie, że nie ma to sensu. Osoba ta będzie miała wobec was ogromny dług wdzięczności. Warty mniej więcej 199 zł.
:zaciesz
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

może ktoś przegapi... i wylicytujesz za 200 stówki... To byłoby coś (a zdarzają się przegapione aukcje)... :klawik.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5628
Reakcje/Polubienia
4117
Miasto
Polska
senior38 napisał:
Pomóżcie mi wybrac jakiś wzgdny telefon z andreoidem do 250zł jeżeli taki w ogóle za taką cene jest.
A nie lepiej wziąć abonament z telefonem, np. Smartfon z abonamentem FORMUŁA SOLO w Play?
1. nielimitowane minuty i SMS-y do sieci PLAY
2. nielimitowane minuty do wszystkich sieci komórkowych
3. nielimitowane minuty na stacjonarne
4. nielimitowane SMS-y/MMS-y
5. 5 GB internet
6. 24 miesiące umowa
za 55 zł miesięcznie + nowy Samsung Galaxy J5 za 239 zł?
Na pewno są inne oferty, równie ciekawe jeśli nie ciekawsze w każdej firmie telefonii komórkowej.
 

Armaros

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Marzec 2013
Posty
320
Reakcje/Polubienia
20
Miasto
Warszawa
antbil007 napisał:
senior38 napisał:
Pomóżcie mi wybrac jakiś wzgdny telefon z andreoidem do 250zł jeżeli taki w ogóle za taką cene jest.
A nie lepiej wziąć abonament z telefonem, np. Smartfon z abonamentem FORMUŁA SOLO w Play?
1. nielimitowane minuty i SMS-y do sieci PLAY
2. nielimitowane minuty do wszystkich sieci komórkowych
3. nielimitowane minuty na stacjonarne
4. nielimitowane SMS-y/MMS-y
5. 5 GB internet
6. 24 miesiące umowa
za 55 zł miesięcznie + nowy Samsung Galaxy J5 za 239 zł?
Na pewno są inne oferty, równie ciekawe jeśli nie ciekawsze w każdej firmie telefonii komórkowej.


Witam

Zacznijmy od tego oferte krórą podałeś można mieć na karte .
Obecnie teraz abonament jest mało oplacalny dla zwykłego
Kowalskiego.

Oferta na karte:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Oferta z Samsungiem to juz wogóle totalne dno telefon jest warty jako nowy
góra 700 zł /Teraz sobie przelicz 24 * 55 =1350 zł wychodzi drugie tyle

Cena nowego Samsunga J5


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Do 300 zł uzywane

Samsung Galaxy S3
LG G2 mini ale można trafić i zwykłą 2
Nokia Lumnia 920
LG L9 II
LG Optimus 4X HD
Lg leon
Htc desire 510
Sony Xperia M2
Sony Xperia e4

Nowe do 300 zł

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Jak sam widzisz szału nie ma ale abonament odradzam strata kasy bez sensona.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Luknąlem na te rankingi i niestety jest tam większość modeli z ramem poniżej 1 GB i/lub pamięcią wewnętrzną poniżej 8GB. Takie modele na androidzie to jednak pomyłka.
Ten pierwszy lepszy LG G2 mini na jeszcze 2 m-cznej gwarancji producenta, który podrzuciłem poszedł za 295 pln. Trafić więc można...
Trzeba też szukać modeli z wymienną baterią... Powodzenia. :)
 
Do góry