Pomoc w wyborze telefonu.

fluid

super saiyajin...
Fąfel
Dołączył
4 Czerwiec 2013
Posty
7200
Reakcje/Polubienia
47

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
z tych 3 jak Kolega wyżej, przy czym gdybyś chciał trochę oszczędzić to w china pokazali właśnie coś takiego:
880a84a21fc0c038.jpg

42ec46186281b662.jpg

a tu coś o nim:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
tylko ten kolor troche tęczowy :hippie
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Zeno napisał
Ja bym wybrał tak (w kolejności):
1 Meizu M2 Note
Designem (......) gasi pozostałe
Jak dla mnie to w tym przypadku jego wygląd to porażka, "macałem" na żywo :zawsty. Poczytałem opinie i wiele testów i muszę podziękować, do tego dochodzi jakość głosu z głośnika :co jest? do dziś nie wiem jak to zakwalifikować :dziwak
Motka...tylko 6 gramów cięższa i 2,9 mm grubsza od Meizu, czy to dużo, czy mało?? Też "macałem" i jakoś tego tak bardzo nie widać.
ASUS
5" cali a wielkość taka jak 5,5" Meizu 2Note
Hmmm ASUS 143,70 x 71,50 x 10,90 mm, Meizu 150,90 x 75,20 x 8,70 mm
....ale to nie ma takiego znaczenia, testy i kontakt na żywo sprawiły, że Meizu odpada.
Tak wiec nadal pozostaje w kolejności Motka,ASUS i P8LIte :scratch
 

Armaros

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Marzec 2013
Posty
320
Reakcje/Polubienia
20
Miasto
Warszawa
Asusa sam tu zachwalałem ale była to mylna recenzja :facepalm
Miałem ZenFone 5 skusiły mnie parametry i cena i to był błąd.

1.Bateria koszmarnie słaba (obecnie mam LG G3 gdzie też bateria nie nie jest szałowa ale lepiej trzyma niż Asusa)
2.Ciągłe restarty telefonu samoczynne
3.Słaba jasność wyświetlacza
4.Aparat też nie powała tak jak w Sony Z i Z1 (Dużo lepiej radzi sobie stary Samsung S3)
5.Głośnik słaby

Czytałem recenzje Asusa 2 i jest bez zmian nowsze bebechy i tyle
Jedynym plusem dla mnie jest ich nakładka
 

wcpicker

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Grudnia 2012
Posty
954
Reakcje/Polubienia
121
Miasto
Łódzkie
Jeżeli zdecydowałbyś się na Huawei P8 lite to Orange jest szalony weekend z Huawei, czyli tańsze telefony bez umowy
Huawei P8 Lite potaniał o 17% do kwoty 749 zł, a w komentarzach można przeczytać że posiadając konto w mBanku można go nabyć za 649zł

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Quń

Bardzo aktywny
Dołączył
30 Sierpień 2013
Posty
388
Reakcje/Polubienia
173
A ja dodam jeszcze, że do P8 Lite LTE po szkle na ekran i futerale (żeby było jak złapać w rękę większą od krasnoludzkiej - bo to wąskie takie jakoś) kolejny obowiązkowy zakup to słuchawki. Dołączone to nawet nie porażka, to absolutna pomyłka o jakieś 50 - 60 lat. Takie dźwięki to wydawały słuchawki na u-bootach - i to na dodatek zanurzone pod wodą Morza Północnego.
Przetestowałem na innych telefonach - pentagram monster, S3, Xperia E, J, M - i nadal to samo.
Za to słuchawki philipsa (douszne), technics, pioneer, panasonic, creative czy nawet grundig brzmią doskonale. Tu już absolutnie bez zastrzeżeń.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Mam pytanie :scratch
Z pewnością zatrzęsie ono podwalinami androidowego świata lecz mówi się trudno.... czy warto brać szajsunga S5 za 1100 z małym hakiem ???
 
A

Anonymous

remool napisał:
Mam pytanie :scratch
Z pewnością zatrzęsie ono podwalinami androidowego świata lecz mówi się trudno.... czy warto brać szajsunga S5 za 1100 z małym hakiem ???
Za 1300 możesz kupić nowego LG G3 - ja kupiłem i jestem mega zadowolony.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
remool napisał:
Mam pytanie :scratch
Z pewnością zatrzęsie ono podwalinami androidowego świata lecz mówi się trudno.... czy warto brać szajsunga S5 za 1100 z małym hakiem ???
W tej cenie - oczywiście warto... Ma wiele fajnych funkcji i zalet, Super AMOLED, porządny aparat, czytnik liniii pap, port micro USB 3.0 z obsługą MHL 2.0, filmy Ultra HD 4K, mimo przeciętej pojemności baterii, to długo trzyma i wiele innych. Dotychczas wymieniane nie mają startu. Słabą obudowę oraz obciachowy wygląd i tak zniweluje pokrowiec. A jeśli nie - to P8 Lite za 650 pln (w połączeniu z kontem w MBanku), też brzmi bardzo atrakcyjnie.
 
A

Anonymous

Ponieważ cierpię na ADHD sprzedałem wczoraj swój prezent urodzinowy :facepalm czyli Mate S w złotym różu i teraz zastanawiam się nad tą dwójką : LG V10 albo LG G5.Ten pierwszy ma zabójczy wygląd i fantastyczne procesory dźwięku (przetwornik cyfrowo-analogowy Sabre 9018 oraz wzmacniacz słuchawkowy Sabre 9602) :yes master ale ten drugi lepszy procek,grafę i RAM.Mam tylko trzy priorytety :

-bardzo dobry dźwięk na słuchawce
-dobre fotki nocą (nie...nie jestem Tajnym Agentem :szydera ).
-rozmiar powyżej 5.5

Może macie jakieś pomysły ?...nie spieszy mi się.
BTW.Żadnych Samsungów.
 
A

Anonymous

LG G5 hmm... szkopuł tkwi w tym iz jeszcze go nie ma na rynku... do tego co czytalem bateria chyba nie bedzie mocnym punktem bo 4000 mAh do 5.6cala i ekran 4k nie gwarantuje nawet doby normalnego użytkowania...
Wszystko niby pieknie, ale dla mnie osobiscie to troche przerost formy nad treścią... i to bardzo kosztowny
Dla mnie ważne sa oczywiscie bebeszki.. ale rowniez istotny jest czas działania
...osobiscie z tych dwóch wybral bym V10 bo jest ladniejszy i i tak cholernie mocny... zakladam ze również tańszy...
Jednak... jak juz wspominalem, dla mnie prywatnie to troche przesada ...w telefonie 4k 4giga ramu jest nie potrzebne i nie wierzę ze ktos z takiej mocy w fonie korzysta , do tego 5,6 cala... gdzie to chować :scratch ...jak bym sr...ł kasą i chcial sie chwalić innym to moze i tak... ale zakladam ze wtedy bardziej zainwestowal bym w dobrą lustrzankę :ok a fona kupił bym sprawdzonego i nadal bardzo ciekawego- lg g3
:buziakk
 

Tomasz Bielski

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Sierpień 2012
Posty
326
Reakcje/Polubienia
32
Miasto
Szczecin
V10 będzie kosztował z 2900 wiec gdzie tu warto go porównywać do LG G5 któy jest dostępny za 1,5k
 
A

Anonymous

zefirek83 napisał:
V10 będzie kosztował z 2900 wiec gdzie tu warto go porównywać do LG G5 któy jest dostępny za 1,5k
G5 ma kosztowac ponad 3 tyś, wiec bedzie droższy
Ps-kurcze chyba tańszy byl by iPhone 6 Plus :scratch
 
Do góry