Poszukuje PREVX. [Zamknięte]

Status
Zamknięty.
A

Anonymous

Re: Programy AntiMalware - Chętnie Przyjmę!

Zygy1980 napisał:
Nie. Właśnie przejrzałem inne Twoje posty i widzę, że nie masz nic konkretnego do zaoferowania, więc dilu nie będzie.
 

SecurityVideoTest

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Czerwiec 2011
Posty
355
Reakcje/Polubienia
0
Re: Programy AntiMalware - Chętnie Przyjmę!

Ma ktoś jeszcze Malwarebytes Pro? Chętnie się wymienię?
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Re: Programy Antyspyware - Do oddania!

Zygy1980 napisał:
No a Malwarebytes Pro? Jest niezły.
No pewnie, że jest niezły i w dodatku za free ;) :p
A jeżeli chodzi o PRO to szczerze wątpię aby ktoś oddał za free :p bo z tego co wiem to licka life time, no chyba, że będziesz miał roczną lickę na KISa i ktoś kto uznaje antywirusa tylko tej firmy (a są tacy :p ) to może Ci się uda :D
W każdym razie powodzenia :cool:
EDIT:
A bym zapomniał, jak już będziesz miał legalną lickę na MBAM to możesz mi oddać za darmo chętnie wezmę i powiem dziękuję :D
 

SecurityVideoTest

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Czerwiec 2011
Posty
355
Reakcje/Polubienia
0
Re: Programy AntiMalware - Chętnie Przyjmę! [Jeszcze Czekam]

Wiesz co Andy to, że ty nie chcesz się dzielić lub wymienić to nie oznacza, że inni już nie mogą. Na tym forum dostałem od rewelacyjnych ludzi dwie wspaniałe licencje na programy. Nie chcieli nic za nie. A ty co? O co masz pretensje?
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Re: Programy AntiMalware - Chętnie Przyjmę! [Jeszcze Czekam]

Zygy1980 napisał:
... A ty co? O co masz pretensje?
No wiesz od razu widać, że się nie znasz na żartach. Bo to był żart. To po pierwsze, po drugie napisałem Ci żeby uświadomić, że na takie programy jak MBAM bardzo ale to bardzo ciężko otrzymać licencje bo nie ma na ten program ogólnych darmowych promocji co najwyżej konkursy. A licki a programy które otrzymałeś mógłbyś sam zdobyć bo większość promocji jeszcze działa, a jeżeli nie to za chwilę się pojawią.
A po drugie sam stwierdziłeś, że twój znajomy polonista powiedział, że temat nie sugeruje, że to tobie mają zostać oddane licencje, więc dlaczego ja w tym temacie nie mogę poprosić Ciebie żebyś mi dał lickę na MBAM?
Na koniec Ci powiem, że tym zdaniem:
Zygy1980 napisał:
... A ty co? O co masz pretensje?
to prawie mnie obraziłeś, bo wszystkie prawie licki na programy do zabezpieczeń rozdaje bo ich nie używam, ale tylko osobom, które naprawdę będę ich używać, bo sam takich programów nie używam oprócz AG i OA ;)
A że przez to nie mam nic do oddania na twoją kampanię kolekcjonerską to już nie moja wina i przykro mi że nie mogłem Ci pomóc :(
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Re: Programy AntiMalware - Chętnie Przyjmę! [Aktualne]

Ja mam licencję MBAM Pro, wymienię się za WinRAR v4.xx + późniejsze.
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Re: Programy AntiMalware - Chętnie Przyjmę! [Aktualne]

Bardzo mi się ,,podoba,,post w -stylu zbieram licencje i juz-
a może niedługo zobaczymy .......potrzebuję jakiś systemik operacyjny, może być nieużywana 7-ka, lub niepotrzebny
Corel Draw, no ewentualnie Desinger.
To oczywiscie ironia ale sposób przedstawiania swoich potrzeb nie jest O.K
Jest tyle promocji, konkursów ,tyle że trzeba trochę wysiłeczku. :D
 

SecurityVideoTest

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Czerwiec 2011
Posty
355
Reakcje/Polubienia
0
Re: Programy AntiMalware - Chętnie Przyjmę! [Aktualne]

W takim razie, skasować "Bazarek". Skoro zabraniasz przyjmować lub wymieniać się licencjami. Myślę, że "Konkursy" i "Programy z promocji" wystarczą. Jak sądzisz?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Re: Programy AntiMalware - Chętnie Przyjmę! [Aktualne]

Zygy1980 nie dziw się, przecież to tak wygląda.Nie masz nic a chcesz wiele.Kto rozsądny da ci dożywotni MBAM za Pande czy inny program który jest w dodatku z promocji.Jeszcze żebyś miał wkład w to forum/bloga a ty tylko daj daj i daj.Dla mnie twoje zachowanie jest dziwne i nie do strawienia, ale jak to mawiają ile ludzi tyle światów.

Od następnego razu w 1 poście nowo założonego tematu w dziale Bazarek (Tyczy się to każdego Usera ) mają znaleźć się takie informacje:

1.Co chcesz - Konkretnie
2.Co możesz dać - Konkretnie.
3.Informacja o licencji ( subskrypcja, pochodzenie, ilość PC )

Przez to że sam nie wiesz co chcesz tworzą się tematy tasiemce z których nic nie wynika, no może jedynie to że twój temat jest ciągle podbijany i widoczny na głównej stronie.Jeśli taki cel tego to żywot takich tematów będzie krótki.
 

SecurityVideoTest

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Czerwiec 2011
Posty
355
Reakcje/Polubienia
0
Re: Programy AntiMalware - Chętnie Przyjmę! [Aktualne]

OK. W porządku. Zmienię tytuł i treść.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
Status
Zamknięty.
Do góry