PowerDesk Pro 7 za Darmo !

terieron

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
227
Reakcje/Polubienia
7
Witam
Fajne są programy Avanqestu,tylko jest jedne małe ale... starsze wersje przeznaczone do promocji przeważnie mają jakieś sztrympsy(Fix-It Utilities-lubi "pożreć" pliki systemowe i wyczyścić to,co niepotrzeba,Driver Genius pokazuje nie te aktualizacje,Logo Maker zawiesza się przy zapisywaniu projektu).
Podobnie jest z Power Desk 7.Program rewelacja! Odechciewa się używania jakiegokolwiek explorera! Gdyby nie to,że program zawiesza system przy próbie użycia systemowego menu kontekstowego plików.
Jednak jest dostępna poprawka eliminująca jego dziwną przypadłość:
Opis tu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Poprawka tu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Pozdrawiam Teriero

Dop:Widzę,że trochę opatrznie zinterpretowano mój post.Za udostępnianie promocyjnych wersji przez Avanqest-ogólna buźka i flaszka.A to,że zdarzają się bugi-trudno,trzeba szukać poprawek lub "obejść" na forach.W końcu dostajemy "na widelcu" program za friko.A co do samych błędów-to trzeba poprostu uważać(Fix iT lubi zżerać pliki).Nawet ccCleaner uważany za "bezpieczny" przy nieumiejętnej obsłudze potrafi nieźle narozrabiać.Po krótkim używaniu PowerDesk uważam,że to "rewelka" i spokojnie odinstalowałem Commandery i Explorery itp.Jedynie z wyszukiwaniem ma trochę problemów,które można zminimalizować zawężając kryteria.Po lekturze kilku forum stwierdziłem,że jest on bardzo popularny za oceanem.A co do kodu i problemów -wydaje mi się,że producent zakręcił kranik,poprostu kontroluje ilość licencji lub czas promocji.Często jest również tak,że dostając promocyjny kod na dany adres e-mail(jak w przypadku TuneUp Utilities 2009) po pół roku,przy nowej promocji tego samego programu-figa!Trzeba pisać z innego. Pozdrawiam
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
teriero napisał:
Podobnie jest z Power Desk 7.Program rewelacja! Odechciewa się używania jakiegokolwiek explorera! Gdyby nie to,że program zawiesza system przy próbie użycia systemowego menu kontekstowego plików.
Jednak jest dostępna poprawka eliminująca jego dziwną przypadłość:
Opis tu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Poprawka tu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Pozdrawiam Teriero

to jak, odechciewa się czy się nie odechciewa? :)
Też uważam, że program jest rewelacyjny, używałem go chyba od wersji 3 i faktycznie ma niewielką konkurencję. Ta promocja jest niezwykłą gratką. A że bugi się zdarzają to nie jest nowość. Nowością jest, że tylko w Avanquestowych promocjach! Jeżeli zaś nie tylko tu, bo wszystkim i w komercyjnych softach niezwykle często, to nie ma co robić afery. Tylko łatać jak można.

Dziękuję za sygnalizację problemu i łatkę. Pozdrawiam.
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
faktycznie kod przestał działać. był jeden dla różnych użytkowników, u mnie zadziałał, przy kolejnej instalacji już nie :(

wysłałem do nich list w tej sprawie, zobaczymy co odpiszą.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36012
Reakcje/Polubienia
25116
Miasto
Trololololo
hehe, Avanquest widzę płata figle :p
 
A

Anonymous

Jakoś nie mogę się połapać . Wszyscy zachwalają program , a mi jakoś niepasi.Mam kupionego Total Commandera ,którego używam też sporadycznie.
Może dlatego że lubię klikać i latać po folderach.
teriero dobrze napisał.
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
klaus napisał:
Jakoś nie mogę się połapać . Wszyscy zachwalają program , a mi jakoś niepasi.Mam kupionego Total Commandera ,którego używam też sporadycznie.
Może dlatego że lubię klikać i latać po folderach.
teriero dobrze napisał.

napisz coś konkretniej, które funkcje programu Ci "niepasią" bo tak jak napisałeś to czytający musi się domyślać co nie wzbudza Twojego upodobania :). Ale z drugiej strony nie ma takiej potrzeby przecież, jeżeli TC i PD nie podobają Ci się i wolisz klikanie Exploratorem, to wszystko gra - wystarczy nie instalować tych niepotrzebnych programów. Dlatego ja tu z kolei nie mogę się połapać, o co konkretnie Ci chodziło w tej wypowiedzi. No i co do teriero, co dobrze napisał. że program rewelacyjny czy że potrzeba łatki?

pozdrawiam

Areopagita
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Ponury Rumcajs napisał:
tedi13 ma rację, kod jest do bani... Chyba sobie teraz lecę kupić, bo jak już pobrałem instalkę, zainstalowałem to zostało tylko aktywować :D

Domyślam się, że żartujesz. :) W takiej sytuacji Avanqest powinien problem rozwiązać. Gdyby promocji nie było to kupno w moim przypadku wchodziłoby w grę, ale skoro się zobowiązali do dania darmo to teraz niech słowa dotrzymają. Słowo to słowo. Zasady muszą obowiązywać.
 
A

Anonymous

@Areopagita
nic konkretnego nie miałem na myśli.Po prostu wieloletnie przyzwyczajenia do explorera na którym mogę po ciemku i na śpiąco klikać.Wydaje mi się , że taki program ułatwia pracę ,jednak trzeba się przyzwyczaić.A ja raczej leniuszek jestem.
A teriero pisał o zawiechach powodowanych przez ten program , co i mi się zdarzyło.Więc pisał dobrze.Łatka już mi nie potrzebna bowiem program przegrał w potyczce z RevoUninstaler.
pozdrawiam
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
Pewnie, że żartuję... :D Z resztą i tak wolał bym kupić Directory Opus i sądzę, że to raczej nieuniknione - za bardzo mi się ten program podoba :D A z PowerDesk Pro 7 to jest tak, że w sumie to nie znam tego programu wcale i dlatego mi on zwisa... co oczywiście nie znaczy że jest zły czy coś. A co do Avanqest to organizując taki konkurs mogło się im zdarzyć, że weszli na minę ale niech jakoś wybrną z tej sytuacji, bo więcej im taka promocja przyniesie to strat niż korzyści... :)
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Ponury Rumcajs napisał:
A co do Avanqest to organizując taki konkurs mogło się im zdarzyć, że weszli na minę ale niech jakoś wybrną z tej sytuacji, bo więcej im taka promocja przyniesie to strat niż korzyści... :)

zgadzam się całkowicie, czekam na ich odpowiedź do poniedziałku :)
 
Do góry