Prevx SafeOnline

Eru

Bardzo aktywny
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
584
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Sosnowiec
BPS działa na zasadzie AV + HIPS + whitelist = coś uruchomisz - BPS tego nie zna - pyta czy pozwolić na uruchomienie czy zablokować - na tej podstawie robisz whitelistę - po każdej aktualizacji softu będzie się pytał czy zezwolić czy zablokować... Masz triala na 30 dni zainstaluj i przetestuj jak się sprawuj i czy jest dla ciebie...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36129
Reakcje/Polubienia
25242
Miasto
Trololololo
Prevx zjadał u mnie coś ok 20 MB , BPS chyba 40 czy 50 MB
W previxie jest opcja automatycznego blokowania ale można ustawić na ręczne,wersja darmowa zaalarmuje cię jak coś znajdzie ale tego nie usunie więc możesz smiało testowac ale wczesniej doinstaluj jakiś skanerek Hitman czy MBAM do usuwania.
Podczas mojego używania Prevxa wszystkie opcje ochrony ustawiłem na najwyższe lubił strzelać FP
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36129
Reakcje/Polubienia
25242
Miasto
Trololololo
OFFICIAL RELEASE - Prevx 3.0.5.219 with SafeOnline

We're pleased to announce the newest minor release of Prevx/SafeOnline - 3.0.5.217. It should be released out for update within the next few days to existing users, but users can manually download the upgraded version from:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
or
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
if on a 64bit OS.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36129
Reakcje/Polubienia
25242
Miasto
Trololololo
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36129
Reakcje/Polubienia
25242
Miasto
Trololololo
caxton napisał:
Oxygen, is it a good program, and can use it with my bitdefender Total security, Thank you

Yes you can use Prevx with BTS , there will be any conflicts between them.Prevx is small, fast and powerful ( but paid ) Anti Malware app, it uses Cloud technology.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36129
Reakcje/Polubienia
25242
Miasto
Trololololo
ja to za bardzo nie wiem co vonz chciałeś zalinkować ale skoro z Disneylandu jesteś (tak przynajmniej podajesz pod avkiem) to niech będzie, dla tych co teraz sobie by chcieli zainstalować Prevxa Safeonline to lepiej wybrać Webroot SecureAnywhere AntiVirus 2013
programy-z-promocji-freebies-f6/webroot-secureanywhere-antivirus-2013-za-darmo-t10452.html bo to nowa wersja Prevxa z dodatkami, bardziej rozbudowana.Webroot jakiś czas temu kupił Prevxa.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36129
Reakcje/Polubienia
25242
Miasto
Trololololo
yyyy teraz to ja nie rozumiem. :wariat
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36129
Reakcje/Polubienia
25242
Miasto
Trololololo

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Webroot przejął prevxa i te jego (webroota) nowe wersje to podrasowany prevx z dodatkami.
 
Do góry