Problem z Ashampoo Burning Studio 2012

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
A miało by tak pięknie :klawik.
Chyba ABS 2012 zaliczył u mnie jakąś wpade bo po nagraniu płyty już nic nie mogę na nią dograć pomimo pozostawienia otwartej sesji w ustawieniach
Mam nadzieję że rozwiązaniem nie będzie jakaś błahostka którą przeoczyłem :dziwak
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Mam nadzieję że rozwiązaniem nie będzie jakaś błahostka którą przeoczyłem :dziwak
A z tym to różnie bywa :scratch w ubiegłym roku się męczyłem troszkę z błędami od szampona, a się okazało że buble płyty były i to z 15 skasowałem w różnym terminie. Nie pamiętam jaka to firma krzak była, ale dzisiaj kupuję tylko pewniaki znanych marek :szef żadnych luzaków ze spożywczaka :mad: tyle że muszę się pofatygować nieco dalej za nimi.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Na płytach nie oszczędzam ( szampon uwalił mi już TDK`a , Verbatim`a , Emtec`a ) bez różnicy czy 4 czy 8 GB
Przeinstalowałem progs i mam to samo :mad:
W starszej wersji "10 coś tam " wszystko śmigało nawet na egzotycznych płytach a teraz lipton
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Prawdopodobnie przeoczyłeś coś w ustawieniach i sesja została zamknięta. Próbowałem nagrywać w mojej nagrywarce i wszystko jest w porządku Multisesyjność w ABS 2012 możliwa jest tylko w 1 opcji nagrywania danych : Utwórz nowe...,domyślnie sesja nie jest zamykana , a następne dogranie kolejnej sesji wymaga wybrania 3 opcji Uaktualnij istniejące...
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Multisesyjność w ABS 2012 możliwa jest tylko w 1 opcji nagrywania danych : Utwórz nowe...,domyślnie sesja nie jest zamykana , a następne dogranie kolejnej sesji wymaga wybrania 3 opcji Uaktualnij istniejące...
Zbyt wielu ustawień tam nie ma - sesja otwarta - po nagraniu wkładam płytę aby dograć i monit - płyta nie nadaje się do zapisu :mad:
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
[advthumb]http://podajdalej.pl/Files/1c2197b8-33d7-4883-886c-ff623e3ef9e4_3_Schowek02.jpg[/advthumb]
Wkładam płytę z wcześniej nagranymi plikami i .. jak na obrazku. Program jak widać to ABS 2012.(promo-dobreprogramy.pl)
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Problem po części rozwiązany Przyczyna tkwiła w domyślnym zaznaczeniu funkcji emulacji w Alkoholu 52%
Typx1.jpg

Po jej odznaczeniu wszystko wróciło do normy ...lecz nie ma róży bez ognia ..okazało się że moja nagrywarka cieniutko radzi sobie z płytami DVD DL Czasem się zdarza że nie może wczytać płyty i nie widzi plików dlatego kwalifikuje się do natychmiastowej wymiany Możecie polecić jakiś dobry model nie robiący focha z dlkami (z doświadczenia ) :(
Mój model to Lg GH20NS10 ( oprogramowanie najnowsze dostępne )
I jeszcze jedno - czy odznaczenie tej funkcji w A 52 nie wpłynie w negatywny sposób na działanie programu ??
 

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
liteon DVD-REC BLU-RAY iHBS112 SATA

Teraz nic przyzwoitego z DVD-RW nie robią. Jak już kupować DVD to chyba tylko Optiarc/Sony AD-7280S lub 7283S
ewentualnie LITEON iHAS624

Opcja te złego nic nie robi w normalnym użytkowaniu. Jest to część ominięcia zabezpieczeń płyt przy emulacji. Program zabezpieczający sprawdzając rodzaj płyty nie odkryje, że jest to kopia "R/RW" a nie płyta tłoczona.
 
Do góry