Problem z deamon tools

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Dziś zauważyłem brak poprawnego działanie deamon tools :mad: otóż nie mogę zamontować żadnego obrazu gdyż znikły napędy widoczne w oknie programu lecz nadal są widoczne w oknie -mój komp..
XiGz4.jpg

Odinstalowałem DT usunąłem sterownik narzędziem SPDTinst , wyczyściłem ręcznie rejestr i po ponownej instalacji bez zmian Nie można także dodać nowego napędu
UcWHC.jpg
choć w oknie mój komp.. ten napęd się pojawia
Rozumie ktoś coś z tego bo mnie trafia już szl...k :piorun Dodam też że po pierwszej reinstalce DT zaliczyłem bsoda
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Re: Problemy z deamon`em TL

@ReviewsAntivirus
Wyślij minidumpy:
C:\Windows\Minidump
Raczej ciężko będzie bo użyłem CC co prawda w innym celu ale nie odznaczyłem stosownych opcji :zawsty
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Re: Problemy z deamon`em TL

W CC mam zaznaczone usuń zrzuty pamięci i gdy w innym celu uruchomiłem CC zapominałem to odznaczyć i wyparowało :smutny
 
A

Anonymous

Re: Problemy z deamon`em TL

remool napisał:
W CC mam zaznaczone usuń zrzuty pamięci i gdy w innym celu uruchomiłem CC zapominałem to odznaczyć i wyparowało :smutny

Jeszcze raz reinstaluj DT, spakuj C:\Windows\Minidump i wyślij na jakiś hosting.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Re: Problemy z deamon`em TL

Właśni to robię - zobaczę co wyjdzie tym razem
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35969
Reakcje/Polubienia
25071
Miasto
Trololololo
Czasem jakiś AV nie zjadł ci plików Dameona ??
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
@OXYGEN THIEF
Czasem jakiś AV nie zjadł ci plików Dameona ??
W zabezpieczeniach nic nie zmieniałem od jakiegoś czasu wszystko po staremu
@ReviewsAntivirus
Jeszcze raz reinstaluj DT, spakuj C:\Windows\Minidump i wyślij na jakiś hosting.
Przeinstalowałem bsoda nie było tym razem a reszta bez zmian Po instalacji DT napęd w mój komp widoczny
QYW7t.jpg
lecz w DT niiimaaa
OVpD0.jpg

Mało tego jeśli w DT dodam jakiś napęd to wyskoczy komunikat -niewłaściwy napęd i nadal w oknie DT go nie będzie lecz w oknie mój komp sie pojawi
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
ReviewsAntivirus
Masz może jakieś inne programy do tworzenia wirtualnych napędów?
Mam tylko DT
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35969
Reakcje/Polubienia
25071
Miasto
Trololololo
Wcześniej nie miałeś innego wirtuala ?? może są jakieś pozostałośći i w tym tkwi problem.
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Od samego początku mam tylko DT i jeszcze z 3 tyg temu śmigało ( instalowałem grę ) od tamtej pory nic nie robiłem na windzie ( tylko instalacja ABS 2012 i net f 3.5 ) wszystkie inne czynności na systemie pod kontrolą shadow defender
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Problem rozwiązany - okazało się że zapora blokowała DT dostęp do jądra - i tu rodzi się następne pytanie ?? - co w regułach zmieniło opcję z "zezwól" na "zablokuj" dostęp do jądra skoro ja tego nie zrobiłem :pala ?? ?? ??
 
A

Anonymous

remool napisał:
Problem rozwiązany - okazało się że zapora blokowała DT dostęp do jądra - i tu rodzi się następne pytanie ?? - co w regułach zmieniło opcję z "zezwól" na "zablokuj" dostęp do jądra skoro ja tego nie zrobiłem :pala ?? ?? ??

Może malware jakieś. Hitman Pro + MBAM - zrób skanowanie.
 
Do góry