Problem z KIS 2012

thorsten

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
115
Reakcje/Polubienia
6
Czy może ktoś z użytkujących KIS IS 12 spotkał się z następującym problem.Kiedy program zainstaluję wszystko jest ok.Chodzi lekko,nie spowalnia neta i.t.d.Ogólnie bardzo mi odpowiada.Ale kiedy chcę komp. zamknąć lub zrestartować ,zamykanie trwa całe wieki.Wczoraj uparłem się i czekałem ze 3 godź na zamknięcie systemu.Niestety.Musiałem na "chama" zrestartować.Uruchamianie i systemu i KIS-a jest już normalne.Próbowałem na wiele sposobów.Instalacja i aktualizacja,instalacja i bez aktualizacji.Nawet dysk formatowałem na tę intencję.Bez skutku.Nie zamyka systemu.Nawet wyłączyłem ,aby nie startował z systemem.Kombinowałem w ustawieniach.Część funkcji powylączałem i nic.Dopóki jest zainstalowany jest problem.Może ktoś ma jakąś poradę na ten kłopot ? Chyba,,że na Vista 32 nie działa,czy co ? :scratch Pomoc KIS-a nie pomaga dla trialowców,a w spisie treści nic o tym nie ma. :scratch
 

Securitas

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Czerwiec 2010
Posty
1100
Reakcje/Polubienia
46
Miasto
Białystok
pierwszy raz sie z tym spotykam....Vista nie ma tu nic od gadania( wiem bo sam używałem i nie miałem problemu)
Według mnie występuje jaki konflikt z innym oprogramowaniem ...jeszce jedno jaki masz sprzet?
 
A

Anonymous

Może napisz też jakie oprogramowanie masz zainstalowane.
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Zobacz czy w systemowym Podglądzie zdarzeń nie ma niepojących wpisów .
 

thorsten

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
115
Reakcje/Polubienia
6
Po formacie dysku zainstalowałem tylko Vistę.Zaktualizowałem ją i zainstalowałem KIS.Żadnych innych programów.Wyrzuciłem KIS-a i ...problem pozostał.Trudno. :( Format tylko już.Nie zamyka systemu.
W zdarzeniach wszystko na zielono.
Ale i tak dzięki wam za odzew.
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Pewnie tworzy kopię zapasową - jeśli tak - to skończy /a trochę to trwa/ i będzie ok. :klawik.
 
Do góry