Problem z klawiszem Fn po aktualizacji

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19194
Reakcje/Polubienia
55829
Ostatnia edycja:

niewadzkak

Świeżak
Dołączył
17 Lipiec 2016
Posty
34
Reakcje/Polubienia
2
@Grandalf, pozwól, że jeszcze o coś Cię spytam.

Postanowiłam spróbować ponownie zainstalować te aktualizacje, od których zaczął się problem. Niestety znowu stało się to samo - przestało działać rozjaśnianie i przyciemnianie ekranu z klawiatury. Na szczęście teraz, gdy miałam już odpowiednie sterowniki, wystarczyło, że cofnęłam system do poprzedniej kompilacji i rozjaśnianie/przyciemnianie działa bez problemu. Czy to znaczy, że już nigdy nie będę mogła zrobić aktualizacji czy jest jakaś możliwość wykluczenia jednej aktualizacji, która mi psuje działanie komputera?
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4333
Reakcje/Polubienia
5731
Miasto
To tu to tam....
@Grandalf,. Czy to znaczy, że już nigdy nie będę mogła zrobić aktualizacji czy jest jakaś możliwość wykluczenia jednej aktualizacji, która mi psuje działanie komputera?

Prawdopodobnie aktualizacja, jak w przypadku wielu laptopow miesza w sterownikach po prostu zastepujac dedykowane dla Twojego sprzetu na "najlepsiejsiejsze" typu "generic" od MS. Bedziesz mogla, tylko musisz troszke poczekac. Bodajze od poczatku przyszlego roku MS ma WRESZCIE wywalic sterowniki sprzetowe z aktualizacji podstawowych i wrzucic je jako opcjonalne.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19194
Reakcje/Polubienia
55829
Bodajze od poczatku przyszlego roku MS ma WRESZCIE wywalic sterowniki sprzetowe z aktualizacji podstawowych i wrzucic je jako opcjonalne.
Za niecały tydzień ma to już obowiązywać, ale od kompilacji 2004. Jednak z pewnymi wyjątkami (nowa instalacja systemu, daodanie nowego urządzenia). @niewadzkak Przeczytaj, bo to ci się przyda ;)
 
Do góry