Problem z ponowną instalacją Garmin Express

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
383
Reakcje/Polubienia
419
Odinstalowałem program Garmin Expres i chciałem zainstalować ponownie i niestety nie można zainstalować
Wyświetla się taki komunikat: " The feature you are trying to use is on a CD-ROM or other removable disk that is not available.". Próbowałem uruchomić program do instalacji z pulpitu.
Po przetłumaczeniu: Funkcja, której próbujesz użyć jest na dysku CD-ROM lub innym dysku wymiennym, która nie jest dostępna.
Czy ktoś może pomóc.
 
Szkoda że nie ma już jednego miejsca w sieci, bo tam było dużo osób które tymi tematami się zajmowało.

To widziałeś?
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Odinstalowałem program Garmin Expres i chciałem zainstalować ponownie i niestety nie można zainstalować
Wyświetla się taki komunikat: " The feature you are trying to use is on a CD-ROM or other removable disk that is not available.". Próbowałem uruchomić program do instalacji z pulpitu.
Po przetłumaczeniu: Funkcja, której próbujesz użyć jest na dysku CD-ROM lub innym dysku wymiennym, która nie jest dostępna.
Czy ktoś może pomóc.
Miałem ten problem parę razy i u mnie rozwiązanie to:

1.Pobierasz mały programik Windows Installer CleanUp Utility
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

2.Instalujesz go i uruchamiasz, potem z listy wybierasz Garmin Expres i klikasz Remove, zamykasz program.
3.Instalujesz program Garmin Expres.


Jest parę programów które wywalają błąd o którym piszesz, i zawsze sprawę załatwiało to co opisałem powyżej.
 
Postąpiłem jak pisałeś, po zainstalowaniu program nie wykazał Garminu Express. Na stronie programu jest info dla systemu
Windows 9x/Me/2000/XP/2003/Vista/7. Ja mam Windows 10.
 
Back
Do góry Bottom