Problem z siecią

mac

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Wrzesień 2010
Posty
742
Reakcje/Polubienia
3
Miasto
Starogard Gdański/Berlin
Z Combofixem to raczej narazie nie szalej. To dość specjalistyczne narzędzie i ktoś po skanowaniu musiał by ci log odczytać i pokierować co masz dalej masz robić.
 

graf

Bardzo aktywny
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
768
Reakcje/Polubienia
0
mac napisał:
Z Combofixem to raczej narazie nie szalej. To dość specjalistyczne narzędzie i ktoś po skanowaniu musiał by ci log odczytać i pokierować co masz dalej masz robić.
To prawda. Ja nie miałem do tej pory z nim problemów.

karolajna18, proponuję Ci skorzystać ze strony która Ci pomoże w razie czego z tym programem.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

To jednak dopiero wtedy, jak inne metody zawiodą.
 

mayszka1

Wygadany
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
71
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Radlin
Czy robione było coś na komputerze?
Np. Czyszczenie rejestru, przyśpieszanie komputera programem TuneUp lub podobnymi?
Mi to raczej wygląda na zbyt wyczyszczony rejestr lub wyłączenie usług w windowsie :scratch
Jeśli tak najlepiej przywrócić kopie (powinna być standardowo robiona w programach) do jak najwcześniejszej i powinno być ok.
 

karolajna18

Świeżak
Dołączył
22 Kwiecień 2014
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
żadna z podanych tu metod nie zadziałała. Mało tego teraz pojawił się kolejny problem, a mianowicie kiedy włączam komputer i pojawia się już pulpit wyskakuje niebieskie okienko i następuje restart komputera i tak za każdym razem!!!
 

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
karolajna18 napisał:
żadna z podanych tu metod nie zadziałała. Mało tego teraz pojawił się kolejny problem, a mianowicie kiedy włączam komputer i pojawia się już pulpit wyskakuje niebieskie okienko i następuje restart komputera i tak za każdym razem!!!

@karolajna18
Prosty sposób , zainstaluj system ponownie ; ) na czystym na pewno będzie wszystko OK :)
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Przywróć system do ustawień fabrycznych z partycji recovery.
 

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
karolajna18 napisał:
tylko że nie mam płytki z systemem ;(


Może przywrócić ustawienia fabryczne ?

Robisz tak: system i zabezpieczenia -- kopia zapasowa dalej na samym dole odzyskaj ustawienia komputera potem zaawansowane metody odzyskiwania i przywróć ustawiane fabryczne : ) coś takiego było w 7 pamiętam ; )
 

karolajna18

Świeżak
Dołączył
22 Kwiecień 2014
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
tylko że nie mogę włączyć teraz laptopa bo wyskakuje mi ten niebieski ekran z białymi napisami!! ;(
 

cień

Świeżak
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
33
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Mazowsze
Tylko, że koleżance system wywala BSODa i restartuje kompa, więc nie wypali płyty. Trzeba by podejrzeć BSODa Blue screen viewerem i szukać rozwiązania, tylko nie wiem czy w trybie awaryjnym da radę?
 

rafalp86

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2011
Posty
916
Reakcje/Polubienia
446
W laptopach Samsunga trzeba wcisnąć Klawisz F4 podczas uruchomienia laptopa. Powinna się załadować Opcja Recovery Systemu. (Ale uwaga wszystkie dane na partycji z Windowsem zostaną skasowane).
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Zanim zabierzesz się za partycję recovery (mam nadzieję, że nic nie kombinowałaś z partycjami i ona tam jest) możesz spróbować z tym programem:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Program ten przywraca ustawienia fabryczne. Uwaga, gdybyś się zdecydowała na ten sofcik, to przy instalacji trzeba coś tam odhaczyć, by niepotrzebnych komponentów nie zainstalować (pisze o tym zresztą na stronie).

Przed skorzystaniem z recovery i w takiej sytuacji jakiej się znalazłaś nie będzie to raczej żadne ryzyko.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Samsung ma nieźle rozwiązanie wsparcie/ Jeśli nic nie było zmieniane od zakupu laptopa to partycja Recovery powinna być dostępna po włączeniu komputera wciskasz F4 i włączy się system Recovery 6 do odzyskiwania. Tak ja na tym filmiku.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Wcześniej jednak możesz spróbować innej metody przywracania plików systemowych. Należy uruchomić wiersz polecenia jako administrator i wpisać polecenie sfc /scannow. Można również wykorzystać program Windows 7 Manager (nawet w wersji próbnej, chociaż w kiedyś w KŚ Expert była wersja pełna z kluczem) i za pomocą funkcji z zakładek Repair naprawić system. W Windows 7 podobnie jak wcześniej w Windows Vista są w systemie kopie wszystkich plików systemowych i nawet więcej bo również alternatywne wersje tych samych plików , wszystko w rozdmuchanym do granic nieprzyzwoitości folderze: C:\Windows\WinSxS. Z biegiem czasu ten folder na Windows Vista i 7staje się większy od głównego systemowego: System32.
W twoim przypadku problemem może być uszkodzona karta sieciowa np, z powodu wyładowań atmosferycznych bądź jakiegoś przepięcia . Uszkodzenie karty może się objawić nagle zanikiem adresu sprzętowego MAC
W celu odczytania adresu fizycznego MAC w systemie Windows 7 lub Vista należy w linii wiersza poleceń wpisać:
ipconfig /all
W kilku liniach zostaną wyświetlone informacje konfiguracji sieciowej w komputerze. Adres MAC należy odczytać z linii Adres fizyczny. Jest on wyświetlony w postaci 6 liczb heksalnych oddzielonych od siebie myślnikami, np.: 00-AA-17-EE-E2-6C.
Jeśli nie ma takiego wpisu karta jest uszkodzona i należy oddać sprzęt do naprawy. Sama naprawa oprogramowania (systemu) nic nie pomoże.
Wpierw jednak przeczytaj sobie ten artykuł:Jak rozwiązać problemy z kartą sieciową?

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry