Problem z systemem

Status
Zamknięty.

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18432
Reakcje/Polubienia
39162
Miasto
Gdzieś w Polsce
Mam pewien problem ze starym blaszakiem. :papież Dotyczy instalowania programów czy uruchamiania prawie wszystkich zainstalowanych programów czy usług. System W7 x64
Instalacje nie uruchamiają się lub są przerywane i wyświetla się
Administrator skonfigurował założenia systemowe, aby zapobiegły tej instalacji
lub
Żądane zasoby są w użyciu
Przy usługach czy próbie uruchomienia większości z programów wywala okienko
Żądane zasoby są w użyciu
i dalej
Wybrany element jest niedostępny. Być może został przeniesiony, usunięty lub zmieniono jego nazwę...
Wszystko działa w trybie awaryjnym.

:mad: :ireful

Nie za bardzo wiem co robić :scratch i potrzebuję helpa
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35999
Reakcje/Polubienia
25100
Miasto
Trololololo
Administrator skonfigurował założenia systemowe, aby zapobiegły tej instalacji
a konto jakie ma uprawnienia, dobrze by było jakbyś odpalił się jako admin i zobaczył czy dalej to samo.W wierszu pleceń klepnij Net user administrator /active:yes zaloguj się na prawdziwe konto admina i oblukaj.

Jakieś optymalizacje przeprowadzałeś, nowe programy instalowałeś że tak się pokiełbasiło ?
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Na starej Viście miałem takie coś po użyciu -Vit Registry Fix. Jednak teraz na Win7 ten problem nie występuje.(odpukać).
 
A

Anonymous

Programy, które chcesz zainstalować, chcą się zainstalować z plikami do katalogów systemu, dlatego nie ma na to zgody, możesz albo we właściwościach konta użytkownika zmniejszyć zabezpieczenie (UAC), albo stwórz nowe konto użytkownika (Administrator)

internet napisał:
1. Sprawdzić czy Twój użytkownik znajduje się w grupie Administratorzy
Od Professionala w górę
Panel sterowania -> narzędzia administracyjne -> zarządzanie komputerem -> Użytkownicy/Grupy
2. W rejestrze sprawdzić wartość dla gałęzi
HKLM\Software\Policies\Microsoft\Windows\Installer
DisableMSI ma mieć wartość 1.
HKEY_CLASSES_ROOT\Installer\Products\ - znajdź swoją aplikację i usuń w całości klucz
3. Wyłącz UAC dla tego konta
Panel sterowania -> konta użytkowników -> wybierz klikając konto i na dole opcja "Zmień ustawienia funkcji Kontrola konta uzytkownika" - suwak w dół.
 

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
Spróbuj naprawić system poprzez płytkę instalacyjną z windowsem.
A jak to nie pomoże to w trybie awaryjnym przeskanuj kompa malwarebytes antimalware albo hitmanem pro czy jakimkolwiek antiwirusem.
 
A

Anonymous

A zmiana ustawienia kontroli kona użytkownika uruchamiałeś i wyłączałeś?

yuppy napisał:
przeskanuj kompa malwarebytes antimalware albo hitmanem pro czy jakimkolwiek antiwirusem.

To na 100% nie jest to wina wirusa, są za to problemy z uprawnieniami - dość częsty problem w windows 7
 

yuppy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Październik 2012
Posty
519
Reakcje/Polubienia
5
Ja używam 7 od początku i nigdy (czytaj. NIGDY) nie miałem problemów z uprawnieniami. Dlatego pierwszy raz słyszę, że to jest częsty problem...
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35999
Reakcje/Polubienia
25100
Miasto
Trololololo
Spróbuj utworzyć nowe konto i nadaj mu prawa admina, w sieci jest podobny wątek i ta metoda działa.
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18432
Reakcje/Polubienia
39162
Miasto
Gdzieś w Polsce
Mam to. Kilka dni temu zainstalowałem MoH Warfighter i ze dwa programy. Te ostanie instalacje poszły do kosza w trybie awaryjnym i po usunięciu MoH-W jest jak wcześniej.

Dzięki Wam za zaangażowanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry