Re: Keriver Image czy1-Click Restore

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Re: Keriver Image czy 1-Click Restore

Pytanie za 100 punktów... mam zainstalowany Keriver 1-Click Restore Free, chciałem przetestować wersję Pro z dużym naciskiem na jej zakup w ciągu kilku(nastu) dniu. Czy poniższy scenariusz przebiegnie prawidłowo? Chodzi o to czy po zainstalowaniu wersji Pro (trial) nie stracę możliwości przywrócenia systemu z wcześniejszych obrazów? I druga rzecz, czy w wersji Pro (trial) jest możliwość wprowadzenia klucza po zakupieniu licencji u producenta? No i czy licencja jest lifetime z możliwością aktualizacji do nowszych wersji?

Z góry dziękuję za rozwianie moich wątpliwości jeśli ktoś oczywiście ma doświadczenie w tej materii :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36188
Reakcje/Polubienia
25301
Miasto
Trololololo
Re: Keriver Image czy 1-Click Restore

Kopii nie stracisz, możesz zrobić nakładkę.Jak trzęsiesz portkami czy tam masz cykora :wariat możesz sobie pliki kopii z folderu Keriver 1-Click Backup Folder dodatkowo gdzieś skopiować.Tak w wersji Pro testowej jest możliwość wprowadzenia klucza i to na 2 sposoby nawet (offline i online).Program ma chyba limit aktywacji online przez co później trzeba resetować klucz, ale można to obejść bo po aktywacji online jest pobierany drugi klucz i tymi dwoma aktywujesz offline (siedzą w rejestrze).
Jeśli chodzi o dożywotność licencji to

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
poczytać :szef , moja działa już łohohohoho i łahahahaha długo więc dla mnie jest dożywotnia. :dziwak
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Re: Keriver Image czy 1-Click Restore

OXYGEN THIEF napisał:
... ale można to obejść bo po aktywacji online jest pobierany drugi klucz i tymi dwoma aktywujesz offline (siedzą w rejestrze)...
Oxy a mógłbyś podpowiedzieć w którym kluczu rejestru są zapisane klucze do Keriver bo szukam i nie mogę ich znaleźć :(
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36188
Reakcje/Polubienia
25301
Miasto
Trololololo
Re: Keriver Image czy 1-Click Restore

Andy napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
... ale można to obejść bo po aktywacji online jest pobierany drugi klucz i tymi dwoma aktywujesz offline (siedzą w rejestrze)...
Oxy a mógłbyś podpowiedzieć w którym kluczu rejestru są zapisane klucze do Keriver bo szukam i nie mogę ich znaleźć :(

no jak w jakim, w wpisie kluczu kerivera.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36188
Reakcje/Polubienia
25301
Miasto
Trololololo
Re: Keriver Image czy 1-Click Restore

na XP tu jest :yhy
zresztą wystarczy w wyszukiwarkę wbudowaną w rejestr wpisać klucz 1 i pojawi się lokalizacja.
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Re: Keriver Image czy 1-Click Restore

Dzięki Oxy za szybką odpowiedź :)
marsellus napisał:
Ja nie mam takiego klucza nawet :p
Niestety ale podobnie jak Marsellus ja też nie mam takiego klucza :( Widocznie na Win 7 klucz został ukryty :mad:
 
A

Anonymous

Re: Keriver Image czy 1-Click Restore

W Win7 :yhy
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Keriver\1-Click
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Re: Keriver Image czy 1-Click Restore

marsellus napisał:
W Win7 :yhy
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Keriver\1-Click
Dzięki teraz znalazłem i w swoim systemie :ok z tym że ja nie mam RegCode tylko sam Serial ale może na Win 7 tak ma być.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Re: Keriver Image czy 1-Click Restore

Hmmm... rozwinął się wątek ;) Dziękuję za odpowiedzi. Wiedziałem, że mogę na Was liczyć :dziękuję
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Re: Keriver Image czy 1-Click Restore

Andy napisał:
marsellus napisał:
W Win7 :yhy
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Keriver\1-Click
Dzięki teraz znalazłem i w swoim systemie :ok z tym że ja nie mam RegCode tylko sam Serial ale może na Win 7 tak ma być.
Mam dokładnie tak samo... czyżby zmienili system aktywacji programu... u mnie widnieje tylko mój serial, który dostałem przy zakupie wersji Pro.
Co ciekawe (dlatego pozwoliłem sobie napisać posta pod postem, żeby zwrócić uwagę biorących w nim udział), jak zamówiłem Keriver 1CR Pro, to dostałem automatycznie link w mailu, który jak podawała informacja jest ważny tylko 14 dni od momentu jego przysłania. Link prowadzi oczywiście do Keriver 1 CR Pro, ale w wersji 2.1, a nie najnowszej 3.x. Co o tym można myśleć? Powinienem był zainstalować najpierw tą wersję, a potem dopiero zrobić nakładkę wersją 3? Może wtedy byłaby aktywacja produktu i klucz by się w rejestr wpisał, jak myślicie? Generalnie to dziwne dość z tą wersją w mailu zwrotnym :wariat
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36188
Reakcje/Polubienia
25301
Miasto
Trololololo
Re: Keriver Image czy 1-Click Restore

Może po prostu firma odpowiedzialna za sprzedaż nie zaktualizowała linku.Instalujesz v 3 i aktywujesz, jak pisałem już, do online potrzebny jest 1 serial a do offline 2 i one na bank są w rejestrze.Wpisz w szukajkę rejestrową klucz który dostałeś, niech poszuka i powinien wyświetlić się drugi.Zresztą producent też może podesłać ten drugi, wystarczy do niego napisać że chcesz aktywować na innym kompie który nie ma dostępu do neta.
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Re: Keriver Image czy 1-Click Restore

Poszukam zatem z pewnością, ale tak jak napisałem, u mnie widnieje dokładnie tak samo jak na Twoim zrzucie:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
ale nie ma wiersza regcode. Póki co :dziękuję dziękuję za wskazówki, wieczorem dam znać jak przebiegło szukanie ;)
 

artoor

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
1157
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Częstochowa
Re: Keriver Image czy 1-Click Restore

No więc Panowie, u mnie sprawa jest zgoła inna... otóż po zainstalowaniu wersji Pro wyskakiwały komunikaty, że korzystam z wersji trial, więc klik na aktywuj i zawołał tylko o wprowadzenie licencji składającej się z 25 znaków. Po wprowadzeniu nie wyskoczyło żadne okno z aktywacją, jak miało to miejsce w opisie Oxy'ego unaocznione poniżej

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Od tego momentu Keriver pracuje już jako pełna wersja, nie trial. No ale drążę temat dalej, szukam regcode, ale nigdzie go nie znajduję. Efekt końcowy jest taki

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i nie widzę (jak marsellus podaje), żeby regcode był w tym kluczu :wariat Chyba po prostu pozostaje mi założyć, że wersja jest w pełni sprawna i działa prawidłowo bez żadnej aktywacji :dziwak
 
Do góry