ewa86

Wygadany
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
43
Reakcje/Polubienia
1
Jezeli to komus pomoże - to przed wysłaniem trzeba koniecznie zaznaczyc kwadracik po lewej stronie przycisku / jest on bardzo słabo widczny , ale bez tego nie pójdzie / - przychodzi na kazdy adres juz po chwili
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Ja od wczoraj na moje konta (legalne) nie otrzymałem kluczyków. Spróbowałem dzisiaj z kontem kumpla i kluczyk przyszedł. Nic nie rozumiem. Klucze nie są mi potrzebne bo na swoim kompie mam Revo od dawna. Kumplowi się przydał a dla żony dostałem na PW.
 

Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2420
Reakcje/Polubienia
2870
Niedawno wyszło Revo 4 z opcjami deinstalacji śmiecia w win 10, więc starszą choć wciąż bardzo dobrą trójkę puścili w promocję. Sam mam revo3 z konkursu na PzD, i sobie chwalę, niestety klucz z trójki nie działa na czwórce..
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
niestety klucz z trójki nie działa na czwórce..
Szkoda że nie działa, bo też wygrałem w konkursie lifetime na trójkę. Mógłbym zrobić upgrade do czwórki, ale wkurza mnie abonament. To najgorsze co mogli zrobić :diabloA nie korzystam z Revo na tyle często, aby było to dla mnie opłacalne.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Szkoda że nie działa, bo też wygrałem w konkursie lifetime na trójkę. Mógłbym zrobić upgrade do czwórki, ale wkurza mnie abonament. To najgorsze co mogli zrobić :diabloA nie korzystam z Revo na tyle często, aby było to dla mnie opłacalne.
Abonament jest tylko na aktualizacje. Jak się skończy to można dalej używać, ale już bez updejtów.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35571
Reakcje/Polubienia
24599
Miasto
Trololololo
Jak instaluje się programy z monitorem instalacji w Revo czy innym usuwaczu to większość śmieci wywali, ominie tylko pliki tworzone po instalacji ale to raczej głębokie skanowanie też wyłapie i usunie :scratch
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Abonament jest tylko na aktualizacje. Jak się skończy to można dalej używać, ale już bez updejtów.
Tak, wiem, ale kiedyś było na całość nowego wydania, czyli 2.xx, 3.xx. Teraz po roku zmienią z 01 na 02 i :kupa

Zastanawiam się, czy nie zmienić na Total Uninstall. A może ktoś jakiś konkursik na to by zrobił :myśli2
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35571
Reakcje/Polubienia
24599
Miasto
Trololololo
Temat zamykam i parę postów przeniosę.

Wszelkie wymianki prowadźcie w dziale bazarek.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35571
Reakcje/Polubienia
24599
Miasto
Trololololo
Temat otwarty
 

krisluck60

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Luty 2016
Posty
878
Reakcje/Polubienia
850
Miasto
TU I TAM
Witam wszystkich oraz wszystkiego dobrego na Nowy Rok spóźniłem się na promocję odnośnie Revo Uninstaller Pro 3 może ktoś ma kluczyk w zapasie byłbym wdzięczny :smutek
 

krisluck60

Bardzo aktywny
Dołączył
23 Luty 2016
Posty
878
Reakcje/Polubienia
850
Miasto
TU I TAM


Camel1965, OXYGEN THIEF dzięki wszystko działa już mam kluczyk:dancing
 

Mohammad.Poorya

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
19 Wrzesień 2018
Posty
3197
Reakcje/Polubienia
12939
Miasto
On a Bike!
Dear friends, a special Revo Uninstaller Pro 3 GIVEAWAY. is now available for the first 1000 new subscribers for our newsletter. Follow the steps through the link below and you will receive instantly after subscribing, your absolutely free, Revo Uninstaller Pro 3 license key on the e-mail you prefer. Hurry up, time flies as well as the keys.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry