Revo Uninstaller PRO v2.1.5 legalnie dla każdego!

kris

Świeżak
Dołączył
9 Marzec 2011
Posty
26
Reakcje/Polubienia
1
Łyk historii: pewien hiszpański bloger udostępnił w grudniu 2010 dla każdego za darmo starszą wersję RUP (oczywiście legit). Linki popadały wszystkie, poszukałem desperacko do niego kontaktu wczoraj, napisałem i dzisiaj udostępnił mi ponownie + zmienił promocję na Facebooku swojej stronki. Teraz wystarczy kliknąć "Lubię to!", napisać maila i prześle. :)

1. Stronka:

2. "Lubimy to!" :dziwak
3. Piszemy maila do kolegi Hiszpana po angielsku spokojnie:

I przesyła nam wersję albo świeżego linka do pobrania z miejsca zarejestrowanej, legalnej wersji Revo Uninstaller PRO v2.1.5.

Nigdy więcej Revo Free... chociaż i tak lepszego programu tego typu nie było! ;)
 

kris

Świeżak
Dołączył
9 Marzec 2011
Posty
26
Reakcje/Polubienia
1
Nie nam zielono pojęcia. :)
Spróbuj może wysłać do niego maila i napisz, żenie masz kontra na FB. Jak da, to mógłbyś dać znać. ;)
 

terieron

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
227
Reakcje/Polubienia
7

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36252
Reakcje/Polubienia
25376
Miasto
Trololololo
Trochę dziwna ta promocja,najlepiej napiszcie do supportu Revo czy oni udostępnili dla tego gościa taką akcję promocyjną.
 

baarao7

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Listopad 2010
Posty
183
Reakcje/Polubienia
3
Witam,
niestety wspomniana "promocja" jest nielegalna - napisałam do supportu Revo i bardzo szybko otrzymałam odp., z której wynika, iż nie jest to autoryzowana przez nich akcja. Normalnie wygląda to tak, że otrzymuje się numer seryjny, za pomocą którego należy zarejestrować program, nie stosują natomiast wersji programu automatycznie aktywowanej.
Oryginał: "(..)it seems that the user is distributing illegal version of Revo Uninstaller Pro as the text that was shown to us explain that you must contact him by email and he will provide you with an "automatically" activated version of Revo Uninstaller Pro - there is no such thing. Basically we provide limited number of free licenses for different promotions, but we was not contacted from that user or company."
P.s. Co najlepsze - w ramach wdzięczności za troskę w tym samym mailu otrzymałam nr seryjny wersji pro :D
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36252
Reakcje/Polubienia
25376
Miasto
Trololololo
No i gitara, dzięki za info.Link usuwam do tej " promocji ".Przysłużyłeś się im to dali ci lickę, dobra firma.Licencje należy sprawdzać u producenta, bo już nawet wałki pseudo promocyjne robią w tym przypadku żeby sobie nabić odwiedziny na Fejsie.
 

kris

Świeżak
Dołączył
9 Marzec 2011
Posty
26
Reakcje/Polubienia
1
Czuję się cholernie zawiedziony... wracam na Free zatem. :(
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Ja również mam wersje Pro (legalna) nie żałuję tego zakupu, bo jak pamiętam wyszukałem sobie promocje na ten program. Jednego tylko nie doczytałem na stronie producenta programu YouUnistalerPro bo oferują tam za troszkę większą kasę program na licencji dożywotniej wraz z jego wszystkimi aktualizacjami. Tak mam tylko Revo... z aktualizacjami na rok - tylko rok, potem będę mógł z niego wprawdzie korzystać, ale już bez aktualizacji. :(

Więc jeśli przyjdzie komuś do głowy pomysł na zakup takiego typu programu, to ze względu na możliwości rozwoju programu w przyszłości polecam YouUnistaler, bo możesz nabyć jego licencje dożywotnią w raz z aktualizacjami programu.
 

Eru

Bardzo aktywny
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
584
Reakcje/Polubienia
2
Miasto
Sosnowiec
To nie tak z licencją jest :p

Revo Uninstaller Professional is a FULLY FUNCTIONALTRIAL - 30 DAYS FREE!

Purchase of a License includes free lifetime technical support and free updates, till the next major version! Also, after your purchase you get special discounts for major upgrades and other products!
 

daniel

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Czerwiec 2010
Posty
556
Reakcje/Polubienia
4
Powiem tak. Życzyć sobie więcej takich supportów jak revo. Miałem kilka razy styczność z nimi i pomoc zawsze była fachowa i błyskawiczna. :)
 

kris

Świeżak
Dołączył
9 Marzec 2011
Posty
26
Reakcje/Polubienia
1
A ja, jako że bardzo lubię ten programik wysłałem maila, bo czułem się cholernie źle, że rozpowszechniłem tą "promocję" wśród znajomych, na NK, FB i 2 zamkniętych forach na których korzystam + oczywiście tutaj... i przyczyniłem się do propagowaniu piractwa (zwłaszcza, że poza Windowsem i Kasperskim, którego triala bezczelnie resetuję co miesiąc mam wsio inne legalne) i poinformowałem, że skasowane zostało wszystko. Też mi numer przesłali a już pirat z dysku poleciał... także od rana wróciłem na Pro. Tym razem legalnie. Niesamowici ludzie. :?
 

Olga

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
564
Reakcje/Polubienia
1
daniel napisał:
Powiem tak. Życzyć sobie więcej takich supportów jak revo. Miałem kilka razy styczność z nimi i pomoc zawsze była fachowa i błyskawiczna. :)

Święte słowa. Co prawda miałam tylko jedno, w zasadzie banalne pytanie do supportu, a mimo to poważna odpowiedź przyszła natychmiast. Tak trzymać, nie popuszczać... :D
 

kris68

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
60
Reakcje/Polubienia
0
Ok, Revo Uninstaler Pro 2.5.0, completo de promoción. Se activa automaticamente.
URL:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Napisałem maila do faceta jak było napisane i dzisiaj przyszło.
Więc jeżeli chcecie korzystajcie z linka. Jest to wersja retail - tak ze nie wiem wreszcie czy to jest wersja legalna czy nie
Oto screen :
Snap_20110326_16h33m21s_001.jpg


Jeżeli moderator uzna ze to program piracki , czy proponowanie piractwa a nie wersja darmowa pełnego programu proszę o usunięcie posta. Kasperski Internet Security nie znalazł żadnego wirusa wiec nie sądzę żeby to była jakaś podpucha. Jeżeli jest ok to życzę miłego ssania.
 
Do góry