Roomy bookmark toolbar

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
Szukam "zamiennika" tego narzędzia dla firefoxa gdyż ten nie działa już od pewnego czasu.
 
Gdybyś nie znalazł zamiennika to może to trochę pomoże

 
@pss czy ty szukasz do FF57 czy jakiejś innej przeglądarki?
 
Dokładnie 57.0.2 - 64bit.
Przeglądarka mi go kiedyś wyłączyła i tak nie mogę trafić nic w zamian, chociaż Twoje pytanie daje mi do myślenia że mam coś z przeglądarką?
 
Dokładnie 57.0.2 - 64bit.
Przeglądarka mi go kiedyś wyłączyła i tak nie mogę trafić nic w zamian, chociaż Twoje pytanie daje mi do myślenia że mam coś z przeglądarką?
Z przeglądarką masz wszystko ok., po prostu "FIREFOX 57+ NOT SUPPORT THIS ADDON.". Dlatego pytam, bo nie wiedziałem czy szukasz dodatku jeszcze w XUL czy już w WebExtension.
 
Tak sobie myślę, że w FF 57 nie ma potrzeby stosowania tego typu dodatków (sam czegoś takiego nie używałem, więc może wszystkich jego funkcjonalności nie znam). Ja zwyczajnie stosuję sobie na pasku zakładek w stosunku do umieszczonej w nim zakładki ppm - właściwości- kasuję nazwę i zostaje mi sama favikona, dorzucam ppm "nowy separator" żeby je porozdzielać separatorami. Można faktycznie posłużyć się tym rozwiązaniem:

a tu krok po kroku:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
  • Lubię to
Reactions: pss
To samo podałem w swoim poście. Ale niech będą dwa do wyboru :winked
 
  • Lubię to
Reactions: pss
Dorzuciłem, bo sposób podany na "e2app.com" stosunkowo najczytelniej podany.
 
Wielkie dziękuję - no ale to nie załatwi sprawy, muszę jakoś sensownie przywrócić porządek w przeglądarce - albo sajonara FF
 
Wielkie dziękuję - no ale to nie załatwi sprawy, muszę jakoś sensownie przywrócić porządek w przeglądarce - albo sajonara FF
Instaluj Operę :makumba
 
To wrzuć sobie Palemoona portable, zainstaluj wszystkie dodatki z FF i oceń, czy Ci pasuje.
 
  • Lubię to
Reactions: pss
W przypadku Polemoona mam dokładnie to samo co z FF :(
Czyli pozostaje Ci skorzystać z Basiliska (odmiany Palemoona bazującego na FF 56). Jego plusem jest niskie zużycie ram z uwagi na jeden proces, a Palemoon bazujący też na jednym procesie nigdy mi się nie wykrzaczył.
OkeiqnT.jpg

Wersja portable:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Back
Do góry