Grafika Sagelight Image Editor za darmo

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19212
Reakcje/Polubienia
55932
Bardzo ciekawy program do obróbki foto z nietypowym interfejsem, kiedyś do wygrania na poprzedniej wersji PZD, udostępniony teraz za darmo w wersji
Warto się zastanowić nad dotacją:
- Next Version 5.0 is 75% complete.
- Get Version 5 free: If there are enough donations, I can give version 5 away for free. If you donate $5 or more, keep your information and you get Version 5 for free, even if it goes back to a regular purchase.
$5 to nie majątek, więc raczej warto ;)
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
649
Reakcje/Polubienia
1423
Przetestowałem z ciekawości i ........... i jako ortodoksyjny zwolennik :) Corela postanowiłem ten soft zostawić. Istotnie nietypowy interface może sprawiać trochę problemu. Filtry i wszelkiego typu narzędzia pogrupowane w zakładki gdzie trudno doszukać się jakiejś logiki, ale działają bardzo sprawnie generując efekty w takim stopniu, że nawet myślę amatorom nie sprawi problemu posługiwanie się nimi. Mi spodobał się ten o nazwie Plastic :). Jeszcze jednym mankamentem jest narzędzie poziomy. Tu warto aby konstruktor mimo wszystko wziął wzór od najlepszych i podrównał w górę tak, aby obcinka martwych pikseli była w prosty sposób do wykonania. Jeżeli w wersji numer 5 autor softu zrobiłby trochę porządku to byłby to całkiem sympatyczny kombajnik warty zdecydowanie więcej niż 5 dolców. I na koniec - zachęcam do tego co kolega Grandalf wyżej napisał tj. dotacji. 5 USD nie majątek a dobre rzeczy warto wspierać!!!
 
Do góry