Michał

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
297
Reakcje/Polubienia
1
Wystarczy pobrać:

Scanitto Pro - jest prostym w obsłudze ale bardzo rozbudowanym w funkcje oprogramowaniem służącym do skanowania.Dzięki Scanitto Pro możesz szybko i bez problemów otrzymywać obrazy ze skanera. Używając Scanitto Pro możesz łatwo i prosto skanować obrazy, dokumenty lub fotografie i zachowywać je w potrzebnym dla ciebie formacie.

Jeśli szukasz szybkiego i prostego w obsłudze oprogramowania skanującego do tworzenia cyfrowych kopii dokumentów w różnych formatach to Scanitto Pro będzie świetnym wyborem.Program udostępnia funkcję wydruku bezpośredniego do twojej drukarki i pozwala na użycie drukarki i skanera jako kopiarki. Scanitto Pro jest bardzo prosty w obsłudze, wystarczy wybrać skaner, skonfigurować jego ustawienia oraz wskazać folder do zachowywania zeskanowanych obrazów. Po skanowaniu możesz bezpośrednio wydrukować skanowane obrazy.

Najważniejsze cechy:

Obsługa wielu formatów plików – zapisywanie zeskanowanych dokumentów do wielu formatów – PDF, BMP, JPG, TIFF, JP2 i PNG.
Zapisywanie zeskanowanych dokumentów do wielostronicowych plików PDF
One-click kopiowania i drukowania – w łatwy sposób można zarządzać skanowaniem, drukowaniem i kopiowaniem przeważnie za 1 kliknięciem :D
Optyczne rozpoznawanie znaków (OCR) - edycja i tekstowe wyszukiwanie w zeskanowanych dokumentach cyfrowych, analiza układu stron, przygotowywanie, bardzo szybkie rozpoznawanie dzięki wsparciu dla procesorów wielordzeniowych.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A

Anonymous

Re: Giveaway of the Day - Scanitto Pro

Wie ktoś gdzie jest klucz odpowiadający za aktywacje tego programu?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Re: Giveaway of the Day - Scanitto Pro

Instalki nie trzeba wyciągać, jak już aktywujesz program to kluczyk masz w ProgramData – Masters ITC – Scanitto Pro – Settings.ini

Taka ścieżka jest na Windows 7.Tam są dane aktywacyjne.
 

Michał

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
297
Reakcje/Polubienia
1
Re: Giveaway of the Day - Scanitto Pro

Ja kod znalazłem tutaj

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
P.S.
Nie aktywowałem programu tylko uruchomiłem Activate.exe i wyciągnąłem klucz z rejestru. Czy to starczy, aby ten program zachować sobie na później? Czy trzeba mieć jeszcze plik Settings.ini?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35951
Reakcje/Polubienia
25049
Miasto
Trololololo
Re: Giveaway of the Day - Scanitto Pro

W settings.ini masz dane do rejestracji czyli
Name=Giveawayoftheday
Key=2110123XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
oczywiście zamiast tych XXXX są inne cyferki.

Pobierasz triala ze strony producenta lub jeśli masz to instalkę z promocji, instalujesz i potem aktywujesz tymi danymi.Zalecam zachować sobie instalator z promocji.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Re: Giveaway of the Day - Scanitto Pro

Scanitto Pro to kompleksowane narzędzie do zarządzania procesem skanowania dokumentów. Program pozwala na szybkie zapisanie skanów na dysku twardym, a następnie przeprowadzenie ich podstawowej obróbki.

Zasadniczym zadaniem narzędzia jest umożliwienie jak najwygodniejszego skanowania. Do dyspozycji mamy szereg opcji konfiguracyjnych, które pozwolą nam na dostosowanie działania urządzenia do własnych potrzeb. Możemy zmienić między innymi: tryb działania (kolor, skala szarości, czarny i biały), rozdzielczość, rozmiar, jasność, poziom kontrastu, nazwę pliku wynikowego, format (BMP, JPG, TIFF, JP2, PNG) oraz katalog docelowy. Co ciekawe, zeskanowane obrazy można błyskawicznie przenieść do drukarki.

Niezwykle istotną częścią programu jest moduł do rozpoznawania znaków (Optical Character Recognition, w skrócie OCR). Aplikacja potrafi odczytać tekst z całkiem niezłą dokładnością. Proces składa się z trzech kroków - usuwania szumów, analizy układu i właściwego rozpoznawania. Warta uwagi jest również dobra szybkość działania (wspierane są procesory wielordzeniowe). Pakiet obsługuje języki: angielski, rosyjski, hiszpański, włoski, niemiecki, francuski.

Pozostałe cechy programu:
- obracanie obrazu w lewo/prawo,
- usuwanie i zmiana nazwy plików graficznych,
- eksport do dokumentu PDF bądź formatu TIFF (dodatkowo możliwa jest obsługa kompresji),
- pomijanie pustych stron i automatyczne wykrywanie krawędzi,
- wsparcie skanowania w trybach ADF i Duplex,
- zapis szczegółowych logów z działania.

Narzędzie wyróżnia się prostym interfejsem. Okno zostało podzielone na trzy części - konfigurację skanera, podgląd zeskanowanego obrazu i menadżer plików graficznych. Obsługa nie powinna sprawić problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom. W razie jakichkolwiek wątpliwości, warto zapoznać się z krótką instrukcją obsługi. Można ją pobrać z oficjalnej strony projektu.
źródło: programosy.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Scanitto_Pro_screenshot.png
 

Mikelonsky

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
152
Reakcje/Polubienia
5
Co prawda umiem czytać, promocja była przez 4 dni ale ten klucz trochę "daje nadzieje" ze uda się i po.
Dzis musiałem na szybko przeskanowac trochę dokumentów i wysłać w jednym pliku, koniecznie pdf. Zainstalowałem ale mimo iż po wklejeniu klucza otrzymuje komunikat The Key for Scanitto Pro has been accepted, restart application i powtarzałem z/bez połączenia z Internetem to po restarcie pojawia się znowu informacja: You are using trial version
Dobre jest to ze w wersji testowej nie dodaje "znaczków" na zeskanowanych stronach a tego właśnie potrzebowałem.
 
A

Anonymous

Mikelonsky napisał:
Co prawda umiem czytać, promocja była przez 4 dni ale ten klucz trochę "daje nadzieje" ze uda się i po.
Dzis musiałem na szybko przeskanowac trochę dokumentów i wysłać w jednym pliku, koniecznie pdf. Zainstalowałem ale mimo iż po wklejeniu klucza otrzymuje komunikat The Key for Scanitto Pro has been accepted, restart application i powtarzałem z/bez połączenia z Internetem to po restarcie pojawia się znowu informacja: You are using trial version
Dobre jest to ze w wersji testowej nie dodaje "znaczków" na zeskanowanych stronach a tego właśnie potrzebowałem.
Scanitto Pro zainstalowałem przed chwila. Wpisałem serial, program zrestartowałem i wszystko gra. Czy wkleiłeś całą lickę, która kończy się znakiem równa się (=).
 

Mikelonsky

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
152
Reakcje/Polubienia
5
Odzywam się z opóźnieniem bo nie używam tego programu, potrzebny mi był "z doskoku".
Wkleiłem cały ciąg znaków z licencji.
Po restarcie pojawia się odliczanie,to:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
A potem to:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Wystarczy kliknąć Continue.
Dodałem także na obrazku informacje o wersji programu.
Sprawdziłem dziś, program nadal działa. Wystarczy poczekać i kliknąć, za każdym uruchomieniem.Nie ma dodatków (znaków wodnych, itp) do zeskanowanych dokumentów i o to chodzi! a kiedy ktoś na tym komputerze będzie go używał...kto to wie...
Dziękuje giveawayday za zainteresowanie.
 
Do góry