Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
Dzięki. Niestety podmianka nie aktywuje się danymi rejestracyjnymi z tej promki. Myślałem też, że jakoś oszukam instalując najpierw deutsch potem eng i odinstalowując deutsch.

No szkoda, ale zainstaluję na wirtualu i popatrzę.
 

dong

Świeżak
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
32
Reakcje/Polubienia
11
Program lokalizuje plik "SILKYPIXStr.dat". Wystarczy podmienić pliki i w pliku z wersji niemieckiej skopiować pierwsze trzynaście wierszy do pliku w wersji angielskiej (edycja pliku w notatniku). U mnie działa.
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Program lokalizuje plik "SILKYPIXStr.dat". Wystarczy podmienić pliki i w pliku z wersji niemieckiej skopiować pierwsze trzynaście wierszy do pliku w wersji angielskiej (edycja pliku w notatniku). U mnie działa.
Poszło. Dzięki. :)
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
@dong Dobra robota ;)

Od siebie dodam że wersja niemiecka jest nowsza w stosunku do angielskiej, czyli 7.1.16.0 do 7.0.21. I wobec tego ma kilka fraz więcej w pliku SILKYPIXStr.dat Porównałem obie wersje plików, uzupełniłem braki, dodałem angielski manual i wszystko spakowałem ;)

Wszystko można pobrać:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

dong

Świeżak
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
32
Reakcje/Polubienia
11
Najnowsza wersja Silkypix Developer Studio (bez PRO, a więc taka, jak promocyjna) w siódmej odsłonie - wersja EN, to 7.1.21.0. Dostępna jest pod linkiem:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Niestety, nie da się jej zarejestrować kluczem promocyjnym, ale można z niej wyciągnąć tłumaczenie oraz manual i skopiować do promocyjnej wersji niemieckiej 7.1.16.0 (kopiując oczywiście wspomniane wcześniej pierwszych trzynaście wierszy z pliku lokalizującego program "SILKYPIXStr.dat" - w przeciwnym razie nie ruszy).
 
Do góry