Smarty Uninstaller 2012 na GOTD za darmo !

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
Tylko co tam spolszczać w tym programie. Wszystko jest łatwe i intuicyjne. Próbowałem cudów z tym spolszczeniem, to w najlepszym przypadku program uruchamiał się po polsku, ale za chwilę znikał.
 

kris68

Wygadany
Dołączył
21 Wrzesień 2010
Posty
60
Reakcje/Polubienia
0
Podobnie jak grummer tez próbowałem " cudów " ale - jak sciągniemy ze strony producenta tłumaczenie - j.polski nie da się go podmienić bo ma inny sposób tłumaczenia ( dla mnie wszystko na kupie :D ) - pobralem ze strony normalna instalkę wyciągnąłem poprawny plik " pl " z katalogu International i zamieniałem ja z językiem na polski - plik polski wpisywałem w angielski - nic to nie daje. Program uruchamia się i za chwile znika. A szkoda.
A tu coś dla zboczeńców i takich jak ja :p :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

No z przeklej.pl chyba problemów nie ma z pobieraniem - bo nakopię :p - @Marizz no stress ja też sie cały czas uczę - czasem sam się łapie że coś robię rutynowo - czekam i czekam na tego tempa ale w pokazywaniu ukrytych folderów nie zaznaczyłem ehh starość :D - wreszcie mnie oświeciło :twisted: .

No ok - pliki zamieszczone - możecie się bawić do woli - ja wypadam - stawiam wirtualne piwo :D temu kto znajdzie sposób - a więc bierzcie i bawcie się. Miłego dnia.
 

Michał

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Maj 2011
Posty
297
Reakcje/Polubienia
1
Czy orientuje się ktoś może czy legalne jest takie wyciąganie pliku z tempa i czy ten program jest lepszy od Reve w wersji free lub pro?
 

Artur

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
139
Reakcje/Polubienia
0
Michał napisał:
Czy orientuje się ktoś może czy legalne jest takie wyciąganie pliku z tempa i czy ten program jest lepszy od Reve w wersji free lub pro?
Nie jest to zabronione, poczytaj tutaj:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Smarty U. posiada opcję monitorowania programu podczas jego instalacji co w sytuacji kiedy taki program usuwamy pozwala na wywalenie większości śmieci jakie po sobie zostawił. Revo free nie ma tej opcji.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36295
Reakcje/Polubienia
25403
Miasto
Trololololo
czy ten program jest lepszy od Reve w wersji free lub pro?

Od wersji darmowej na pewno jest lepszy, ma monitor instalacji co praktycznie pozwala na 100 % wywalenie programu, działa w pełni na x 64, tworzy snapa sprzed i po instalacji programu ( bardzo fajna funkcja ) i wiele więcej

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

dong

Świeżak
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
32
Reakcje/Polubienia
11
Jeżeli chcecie polską lokalizację programu, wystarczy ze strony programu pobrać plik

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, a następnie zamienić dwa ciągi:

1.
w sekcji [tips]
15=Gdy widzisz program w "Możliwe uszkodzone instalacje", to Smarty Uninstaller nie może znaleźć programu na twardym dysku, ale nadal są wpisy w rejestrze. Jeżeli na pewno program został usunięty, kliknij na "Wymuś odinstalowanie" by usunąć pozostałości.

na:
15=If you see application in the "Possible Broken" group this means that Smarty Uninstaller can't find this application on your hard drive but it still has entries in the registry. If you sure that application was removed from the disk click the "Force Uninstall" to remove the remnants.

2.
w sekcji [startup manager]
1=Dodaj

na:
1=Add

U mnie zadziałało :D
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36295
Reakcje/Polubienia
25403
Miasto
Trololololo
Dzieki za info :D
 

dong

Świeżak
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
32
Reakcje/Polubienia
11
Dla rozwiania wszelkich wątpliwości dodam, że należy oczywiście zmienić nazwę pliku na "English.txt" i zastąpić nim oryginalny, znajdujący się w głównym katalogu programu. To tyle z mojej strony.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144

zdzicho-61

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Lipiec 2011
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
witam robie tak i jak chcę otworzyć program to mi sie odinstalowuje co robię żle
 
Do góry