sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Wielkie :dziękuję Emmers - pozdrawiam :ok
 

jankes

Świeżak
Dołączył
9 Czerwiec 2011
Posty
25
Reakcje/Polubienia
0
Emmers napisał
Kod: Zaznacz wszystko

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Oryginalna instalka promo...z licencją...
Wielkie dzięki Emmers za wieczną instalkę :yes master , ale w związku z tym mam jedno pytanie i zarazem prośbę. Chciałbym zapytać mianowicie, czy ma ktoś z szanownych forumowiczów oryginalne - niemodyfikowane pliki instalacyjne ze strony GAOTD dla tego programu (instalka do aktywacji, informacje dot. instalacji i aktywacji, pliki zabezpieczające przed niewłaściwym użytkowaniem itp.).
Jeśli byłaby taka osoba, to proszę o maila na PW.
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam :jezyk
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
Dzieki kolego najlepszy program w tej klasie uzywam go ponad rok i nie ma z nim zadnych problemow
 

wlodeusz

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
142
Reakcje/Polubienia
7
Miasto
Warmia i Mazury
Może ktoś z odpowiednim przygotowaniem i wiedzą, spróbuje wyciągnąć plik rejestru lub serial na zaś?.
 

grummer

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
457
Reakcje/Polubienia
2
To można samemu stworzyć. Klikasz instalator od Glarysoft, następnie wchodzisz do folderu TEMP, znajdujesz folder Glarysoft i tam jest instalator, który kopiujesz sobie na pulpit. Oczywiście musisz mieć wszystkie foldery odkryte w opcjach folderów.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
grummer napisał:
To można samemu stworzyć. Klikasz instalator od Glarysoft, następnie wchodzisz do folderu TEMP, znajdujesz folder Glarysoft i tam jest instalator, który kopiujesz sobie na pulpit. Oczywiście musisz mieć wszystkie foldery odkryte w opcjach folderów.

U mnie folder jest, ale ... pusty. :scratch
Nie wiem czy jest jakaś różnica, zainstalowałam tę wersję na wcześniejszą preaktywowaną 3.04.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
tofana napisał:
grummer napisał:
To można samemu stworzyć. Klikasz instalator od Glarysoft, następnie wchodzisz do folderu TEMP, znajdujesz folder Glarysoft i tam jest instalator, który kopiujesz sobie na pulpit. Oczywiście musisz mieć wszystkie foldery odkryte w opcjach folderów.

U mnie folder jest, ale ... pusty. :scratch
Nie wiem czy jest jakaś różnica, zainstalowałam tę wersję na wcześniejszą preaktywowaną 3.04.
Folder jest pusty bo instalacja została zakończona, a to trzeba uruchomić instalator i od razu przejść do tego folderu.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Elvis_JXL napisał:
Folder jest pusty bo instalacja została zakończona, a to trzeba uruchomić instalator i od razu przejść do tego folderu.

A najpierw usunąć trzeba było wcześniejszą wersję? Teraz to i tak nie ma znaczenia. Odinstalować wszystko i jeszcze raz?
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
tofana napisał:
Elvis_JXL napisał:
Folder jest pusty bo instalacja została zakończona, a to trzeba uruchomić instalator i od razu przejść do tego folderu.

A najpierw usunąć trzeba było wcześniejszą wersję? Teraz to i tak nie ma znaczenia. Odinstalować wszystko i jeszcze raz?
Nie trzeba. Uruchom instalator z Glarysoft, przejdź do folderu Temp\GlarySoft, skopiuj instalkę i dokończ instalację.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Dzięki, poszło! A aktualizować można do nowszych wersji?
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Jest to wersja promocyjna, więc chyba nie.
1) No free technical support
2) No free upgrades to future versions
3) Strictly non-commercial usage
 
Do góry