Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Takie pytanko, czy przez przeglądarkę także można wysyłać i pobierać pliki czy tylko poprzez program?.
Można też przez przeglądarkę. Ale zarejestrować się możesz tylko z poziomu programu.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
Założyłem konto, dostałem 50 GB ale chyba "niestety" wysyłanie plików tylko przez program kliencki. Logując się poprzez przeglądarkę niema możliwości wysyłania plików, albo coś przeoczyłem. :myśli2
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Założyłem konto, dostałem 50 GB ale chyba "niestety" wysyłanie plików tylko przez program kliencki. Logując się poprzez przeglądarkę niema możliwości wysyłania plików, albo coś przeoczyłem. :myśli2

Faktycznie, uploadować się nie da. Ma to związek z bezpieczeństwem danych i w przyszłości może się to zmieni..
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18255
Reakcje/Polubienia
38558
Miasto
Gdzieś w Polsce
SpiderOak One Secure Backup v7.1.0 150 GB na 6 m-cy
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Bezpieczna, niezawodna kopia zapasowa chroniąca najważniejsze pliki przed utratą danych i okupem.
Synchronizacja danych na wszystkich urządzeniach. Uzyskaj dostęp do wszystkich historycznych wersji i usuniętych plików bez ograniczeń czasowych. Oferujemy niezrównaną prywatność dla Ciebie i Twoich danych. Codziennie tworzysz nowe dane, od ważnych dokumentów po zdjęcia, które rejestrują chwile życia. SpiderOak One Secure Backup zapewnia bezpieczeństwo Twoich danych niezależnie od tego, co przyniesie Ci życie. Tworzenie kopii zapasowych, synchronizacja i udostępnianie danych dla wszystkich urządzeń znajdujących się na każdym koncie. SpiderOak One Secure Backup zapewnia ochronę wszystkich danych przed opuszczeniem komputera. Dane są szyfrowane od początku do końca. Jeśli ransomware uderzy, funkcja odzyskiwania danych może przywrócić dane do stanu sprzed ataku.
SpiderOakONE_Dashboard-150x117.png


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Do góry