Spolszczenie Cyberlink powerdirector 14

pawelcd

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Wrzesień 2014
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
@Emmers program zainstalowany na innym dysku, po Twoim komentarzu zainstalowałem spolszczenie do Pobrane a później ręcznie skopiowałem do katalogu z programem i poszło. Wcześniej podawałem nową ścieżkę w instalatorze. Bardzo dziękuję za podpowiedź no i za spolszczenie.

PS: dlaczego nie zgłosisz swojego spolszczenia do cyberlink ? albo chociaż na dobreprogramy?
 
Ostatnia edycja:

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Spolszczenie wykorzystane przeze mnie jest legalnie przygotowane do wersji 14 przez zawodowych tłumaczy w firmie HP do ich komputerów i Cyberlink bardzo dobrze o tym wie, Niestety wersja polska nie jest dołączana do komercyjnych programów tylko do programów w systemach HP. Dlaczego? Pewnie dlatego że nasz rynek zbytu programów komercyjnych jest znikomy i podrzędny.
 

Andy

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
1011
Reakcje/Polubienia
64
Dzięki Emmers za dobrą robotę. Mam jednak pytanie co do spolszczenia do Power Director 14, 15, 16 czy w spolszczeniu jest zawarty manual / tutorial / plik pomocy w języku polskim?
Pytam bo zastanawiam się nad wykorzystaniem Power Director do montowania moich filmików i na początek taki polski tutorial byłby przydatny aby zaznajomić się z programem.
 
Do góry