Spolszczenie do Camtasia Studio 8 6 0 2054

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Spolszczenie jest dostępne tutaj:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Jest to częściowe spolszczenie programu Camtasia Studio 8. Pełne spolszczenie interfejsu jest niemożliwe ze względu na ograniczenia licencji producenta. Między innymi nie jest spolszczone menu kontekstowe osi czasu i kolka mniej ważnych funkcji.
Spolszczone pliki programu rozpakowują się domyślnie w folderze C:\Program Files\TechSmith. Jeśli program jest zainstalowany w innym folderze podajemy ścieżkę do foldeu nadrzędnego. Możemy również wypakować pliki do dowolnego folderu na dysku i przenieść do lokalizacji właściwej programu zamieniając pliki oryginalne. Zalecane jest utworzenie kopii zapasowej plików oryginalnych gdyby zaistniała konieczność powrotu do angielskiej wersji
Spolszczenie dotyczy tylko najnowszej wersji 8.6.0.2054
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2096
Reakcje/Polubienia
2552
@Emmers .. masz jeszcze to spolszczenie ..? a może ktoś inny posiada..?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

dariuszku

Nowy użytkownik
Dołączył
26 Styczeń 2018
Posty
6
Reakcje/Polubienia
1
Mam to spolszczenie ale jeszcze nawet nie instalowałem. Najnowsze (dzisiaj już chyba muszę zrobić nowsze) wersji 9.0.5 jest na moim chomiku. Jak będziesz potrzebował to daj znać. A tą wersje 8 też mogę wstawić ale na gryzonia jak potrzeba?!
Tam jest dużo nowych wersji programów takich jak najnowsza ACDSee 2018 v.11.1 PRO i Ultimate, Snagit, Camtasia, CutOut 2018 i dużo innych. Pozdrawiam
 

ValDoz

Wygadany
Dołączył
28 Luty 2017
Posty
49
Reakcje/Polubienia
40
Dziękuję, widocznie ich storno się nie zgadza.:england
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
dziś Google usunęło mi filmy dotyczące spolszczeń Camtasia Studio naruszyłem prawa producenta TechSmith grożą mi zamknięciem mojego kanału YouTube. Chyba przestanę tłumaczyć programy na język polski. To niebezpieczne zajęcie a producenci nie rozumieją że w ten sposób zdobywają nowych użytkowników

46736726_1950274181715064_6322237167322005504_o.jpg
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24594
Miasto
Trololololo
dziś Google usunęło mi filmy dotyczące spolszczeń Camtasia Studio naruszyłem prawa producenta TechSmith grożą mi zamknięciem mojego kanału YouTube. Chyba przestanę tłumaczyć programy na język polski. To niebezpieczne zajęcie a producenci nie rozumieją że w ten sposób zdobywają nowych użytkowników
edytowałeś pliki programu :??
 
Do góry