Narzędzia SSD Fresh (Plus-Version) za darmo

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37277
Reakcje/Polubienia
33683
SSD Fresh 2016 (Plus-Version)
alpha_screen3_new.png

SSD Fresh to ciekawy i przydatny program dla posiadaczy dysków SSD. Pozwala między innymi dostosować ustawienia nośnika do pracy z systemem Windows, dodatkowo zwiększa jego żywotność i szybkość pracy.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

zmij

Wygadany
Dołączył
24 Lipiec 2012
Posty
87
Reakcje/Polubienia
10
Czy rzeczywiście jest to program skuteczny, czy nie warto sobie głowy zawracać . Może ktoś przetestował to ustrojstwo?
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2178
Reakcje/Polubienia
2537
Miasto
Kraków
zmij napisał:
Czy rzeczywiście jest to program skuteczny, czy nie warto sobie głowy zawracać . Może ktoś przetestował to ustrojstwo?
Przetestuj i sprawdź.
BTW
W moim mniemaniu najlepszy program do obsługi SSD to soft który dostarcza producent danego SSD.
 

Mario

Nowy użytkownik
Dołączył
4 Marzec 2012
Posty
1
Reakcje/Polubienia
0
helium ma rację ale czasami soft producenta nie dostraja wszystkich parametrów SSD a to robi np. SSD Fresh
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
SSD Fresh Version: 2020 (v2020.9.01)
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Wersja free Limitations in the free version
W sumie zwróciłem uwagę na ten program z powodu opcji wyłączenia Rejestrowanie zdarzeń systemu Windows. Tego nie powinno nawet być, bo nawet największy spec w informatyce jest głupi, gdy nie dowie się z eventlog, co się dzieje z systemem. Na forum winclub chwalą. Na portalu dobreprogramy jedni chwalą, drudzy nie, ale gdy SSD jest w powszechnym użyciu, to dlaczego ten program na tym forum został zakopany? Bo plus version już to nie jest, a darmówka okrojona?
Doczekamy się promocji wersji plus za free. :)
 

Tomnord15

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
264
Reakcje/Polubienia
116
Miasto
Wrocław
Norton traktuje ten plik jako wirus, poprzednią wersję nie a ten tak.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24602
Miasto
Trololololo

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19145
Reakcje/Polubienia
55679

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24602
Miasto
Trololololo
Sprawdziłem sobie ten program, korzystając z linku
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

1.Panda blokuje krzycząc że to PUP i faktycznie bo do poprawnego działania wymaga podania maila więc możemy go sklasyfikować jako PUP, wpisałem więc tymczasowy mail.Program działać działa, jest kolorowy, miły w odbiorze i takie tam, pokazuje że dysk SSD po optymalizacji odpala windowsa zanim włączę lapka :szok :sarkazm, oczywiście to żart :nonono.Problem w tym że te wszystkie super opcje do zoptymalizowania SSD moża łatwo włączyć bez tego programu, w sieci jest masa poradników. Programy typu Wise Care 365 też pozwalają na optymalizację SSD :)
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19145
Reakcje/Polubienia
55679
Sprawdziłem sobie ten program, korzystając z linku
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

1.Panda blokuje krzycząc że to PUP

Firefox blokuje pobieranie, ale pobrałem Downloaderem i uaktualniłem skanowanie na virus total z 7 Styczeń 2023. Wtedy pokazywał 4 zagrożenia, obecnie 5. Jeśli ktoś ma zamiar używać to może napisze do producenta i rozwieje wątpliwości?

Bo jeśli przez dwa miesiące nie było żadnej wzmianki na ten temat to nie świadczy dobrze o firmie
 
Do góry