Grafika StudioLine Photo Classic za darmo !

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36231
Reakcje/Polubienia
25354
Miasto
Trololololo
StudioLine Photo Classic – to łatwy w obsłudze program edytujący i zarządzający cyfrowymi fotografiami.

Obrazy mogą być importowane z cyfrowych kamer, aparatów, skanerów itp. Archiwum obrazów jest centralną bazą programu, gdzie dokonywane są wszystkie modyfikacje (dzięki czemu oryginalny plik nie jest nadpisywany). Do plików można dodawać tagi typu IPTC oraz Exif. W programie zawarte są narzędzia, które rozwiązują większość problemów, takich jak efekt czerwonych oczu, tonacja kolorów itp. Zdjęcia mogą być drukowane, przesyłane poprzez e-mail, wysyłane jako galerie web, zamieniane na kalendarze lub pocztówki. Można projektować strony albumów z fotografiami zawierające wybrany tekst, okładki na płyty CD/DVD i wiele innych rzeczy.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
38193
Reakcje/Polubienia
34054
StudioLine Photo Classic 4 SE za darmo.

StudioLine Photo Classic 4 SE za darmo.
background_15.jpg

StudioLine Photo Classic to narzędzie do obróbki i katalogowania zdjęć. Łączy w sobie wszystkie niezbędne opcje, które zazwyczaj można znaleźć w programach tego typu. Zdjęcia można opisywać oraz katalogować w specjalnych albumach.
Oprogramowanie pozwala na dokonywanie podstawowej edycji plików graficznych. Dołączony zestaw narzędzi umożliwia pozbycie się efektu czerwonych oczu, przycięcia czy też zmiany balansu bieli. Do dyspozycji oddano również paletę filtrów jak sepia czy czarno biały schemat kolorystyczny.Opis zaczerpnięty ze strony Instalki.pl
Info:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Strona promocji:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Rejestracja:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Instalator:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

m_86

Nowy użytkownik
Dołączył
7 Listopad 2016
Posty
3
Reakcje/Polubienia
2
Witam.
Po instalacji mam wersje ang. a zaraz po rejestracji główne menu jeszcze jest po ang. ale podmenu już po niemiecku. Po zamknięciu programu i ponownym otwarciu jest w opcji niemieckiej a w menu "Voreinstellungen" nie widzę opcji zmiany na ang.
Czy ta wersja special tylko tak ma?
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Witam.
Po instalacji mam wersje ang. a zaraz po rejestracji główne menu jeszcze jest po ang. ale podmenu już po niemiecku. Po zamknięciu programu i ponownym otwarciu jest w opcji niemieckiej a w menu "Voreinstellungen" nie widzę opcji zmiany na ang.
Czy ta wersja special tylko tak ma?

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

m_86

Nowy użytkownik
Dołączył
7 Listopad 2016
Posty
3
Reakcje/Polubienia
2
Dzięki
oba sposoby działają (plik "Relax" i rejestracja). Zostałem przy nowej rejestracji
 

m_86

Nowy użytkownik
Dołączył
7 Listopad 2016
Posty
3
Reakcje/Polubienia
2
O co chodzi? gdy po podmianie litery jak pisał Elvis jest wer. ang to nie jest "sprawdzenie" ?. Następnie gdy odinstalowałem i ponownie zainstalowałem wpisując klucz z rejestracji jak pisał Aljot to nie jest "sprawdzenie" ?. Dla mnie jest i kropka.
Wyraźnie zaznaczyłem na czym polegało to sprawdzenie.
Sprawdziłem 2 pierwsze porady bo to co było w 3 ( #10 o godz. 19,50) to niech inni ocenią. Pisząc w twoim tonie to:
- bardzo aktywny chciał nabić sobie posta (inaczej się nie dało?)
- jeżeli uważasz ze i tobie "należy" się polubienie za tą wnosząca nowy powiew informacje/poradę to (na "siłe klikne")
Było spokojnie i miło aż...
Ps. (więcej w tym temacie nie będzie)
Miły klimat na tym forum
 
Do góry