Szukam instalki AppGuard

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Jak zmieniasz konfigurację komputera to odinstalowujesz na jednym i instalujesz na drua gim.
Oby program przyjął wtedy kluczyk.
@OXYGEN THIEF może i licencja dożywotnia, tylko ile jest warta, jak nie będzie wsparcia. Ja nie wiem, czy wersje 4.xxx będą mogły liczyć na jakieś poprawki. AppGuard może być nastawiony na biznes, ich prawo. Skoro tak jest i na forach to oficjalnie deklarują, a support wysyła użytkownikom po ich zapytaniach wiadomości z tekstem: "Sales of AppGuard personal have been discontinued." W takim razie, co robi na ich stronie oferta na "personal" za ponad 50 ojro za roczną licencję?
Poza tym skoro przeszli na roczne licencje, to powinni informować o tym z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem od kiedy, z adnotacją, że wsparcie dla wersji z licencjami lifetime będzie świadczone nadal "lifetime" albo do xx.xx.xxxx r. Tak działa profesjonalista. A tu mam wrażenie wszystko jest robione po fakcie. Stąd moja opinia.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
aj tam, v4 działa sprawnie i jest szczelny, licencja jest dożywotnia a drugiego takiego programu nie ma.Oni przestali opylać licki dla zwykłych zjadaczy chleba bo widocznie słaba mamona z tego była.

Ludzie AG nie kupowali, bo z reguły nie rozumieli zasady działania i za trudny jest dla większości.
Oby jak najdłużej chodziła czwórka, bo dzięki temu programowi oraz SSFW zapomniałem co to antywirus.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35854
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo
Oby program przyjął wtedy kluczyk.
@OXYGEN THIEF może i licencja dożywotnia, tylko ile jest warta, jak nie będzie wsparcia. Ja nie wiem, czy wersje 4.xxx będą mogły liczyć na jakieś poprawki. AppGuard może być nastawiony na biznes, ich prawo. Skoro tak jest i na forach to oficjalnie deklarują, a support wysyła użytkownikom po ich zapytaniach wiadomości z tekstem: "Sales of AppGuard personal have been discontinued." W takim razie, co robi na ich stronie oferta na "personal" za ponad 50 ojro za roczną licencję?
Poza tym skoro przeszli na roczne licencje, to powinni informować o tym z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem od kiedy, z adnotacją, że wsparcie dla wersji z licencjami lifetime będzie świadczone nadal "lifetime" albo do xx.xx.xxxx r. Tak działa profesjonalista. A tu mam wrażenie wszystko jest robione po fakcie. Stąd moja opinia.
Licencja będą działać, po prostu ich interesuje biznes user a nie home user :smutek.
Jeszcze niedawno gdzieś pisałem że producenta Appguarda przejął "Big Dżapan korporejszyn" i nastawili się na big biznes :sarkazm.Jeśli chodzi o licencje do v5 to akurat o tym informowali że przechodzą na roczne i te z v4 nie będą pasować do v5, zresztą różnic żadnych nie ma między v4 a v5 jeśli chodzi o bezpieczeństwo.

Koniec końców jak już kiedyś pisałem home user to był dla nich taki tester programu, dlatego tak chętnie rozdawali beta licencje na wildersach, testowali na zwykłych po to aby dopracowany produkt wypuścić dla firm.

AppGuard jest dobry, stanowi solidne zabezpieczenie a co będzie dalej to czas pokaże, na razie nie ma co mówić o końcu jego żywota.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
OXY o to, czy licencje będą działać martwię się nieco mniej (właściwie w głowie mi się nie mieści, żeby nie działały :)) . Bardziej martwię się, czy przypadkiem producent nie zechce się wymiksować ze wsparcia i poprawek bezpieczeństwa dla v4. Czego ja bardzo bym nie chciał. Mam nadzieję, że jak poczyta tu i ówdzie komentarze, że bardzo by się to nie spodobało na rynku, to może taki pomysł mu do główki nie wpadnie. Mam nadzieję, że program także w wersji 4.6.1 będzie otrzymywał ewentualne poprawki i będzie solidnym zabezpieczeniem jeszcze bardzo, bardzo długo.
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
@Zeno żadnych aktualizacji dla wersji 4 już nie będzie i od dawna o tym wiadomo. Licencja jest lifetime ale dla wersji 4. Jak wychodzi nowa wersja to stara przeważnie już nie jest wspierana jeśli chodzi o aktualizacje. Z innymi programami jest tak samo.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9959
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
@Zeno żadnych aktualizacji dla wersji 4 już nie będzie i od dawna o tym wiadomo. Licencja jest lifetime ale dla wersji 4. Jak wychodzi nowa wersja to stara przeważnie już nie jest wspierana jeśli chodzi o aktualizacje. Z innymi programami jest tak samo.

Dokładnie. Jeszcze w tamtym roku była o tym mowa że koniec z aktualizacjami dla v4.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
No ale to wg mnie nie napawa optymizmem. Przykład: mam Windows 10 (system wciąż rozwijany i wzbogacany o nowe funkcje np. w kwestii uruchamiania na nim podsystemu Ububntu) i ochronę do niego w postaci AppGuarda. Wchodzi Fall Creators Update. Jeżeli v.4.. nie dostanie poprawek dostosowujących działanie programu do nowych funkcji Win10 (przy tej czy kolejnych aktualizacjach systemu) , to nie będzie znowu takim kompletnym rozwiązaniem w zakresie bezpieczeństwa. Może mi zacząć blokować możliwe nowe funkcje Win 10 albo nie obejmować ich ochroną. Nie tak dawno jedna poważna luka została wykryta w Win10 umożliwiająca przez uruchomionego w nim Linuksa wprowadzenie zmian do systemu. Mówiąc o aktualizacjach mam na myśli poprawki bezpieczeństwa, coś przypominającego wsparcie rozszerzone dla Windows 7 (wsparcie podstawowe zostało przecież zakończone). Bez poprawek bezpieczeństwa cienko widzę ochronę AppGuard na Win 10.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9959
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
No ale to wg mnie nie napawa optymizmem. Przykład: mam Windows 10 (system wciąż rozwijany i wzbogacany o nowe funkcje np. w kwestii uruchamiania na nim podsystemu Ububntu) i ochronę do niego w postaci AppGuarda. Wchodzi Fall Creators Update. Jeżeli v.4.. nie dostanie poprawek dostosowujących działanie programu do nowych funkcji Win10 (przy tej czy kolejnych aktualizacjach systemu) , to nie będzie znowu takim kompletnym rozwiązaniem w zakresie bezpieczeństwa. Może mi zacząć blokować możliwe nowe funkcje Win 10 albo nie obejmować ich ochroną. Nie tak dawno jedna poważna luka została wykryta w Win10 umożliwiająca przez uruchomionego w nim Linuksa wprowadzenie zmian do systemu. Mówiąc o aktualizacjach mam na myśli poprawki bezpieczeństwa, coś przypominającego wsparcie rozszerzone dla Windows 7 (wsparcie podstawowe zostało przecież zakończone). Bez poprawek bezpieczeństwa cienko widzę ochronę AppGuard na Win 10.

To sobie zakupisz licencję firmową i będziesz miał wsparcie.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35854
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo
  • Officially, sales of Personal are suspended for the foreseeable future.
  • There is no guarantee that contractual arrangements with channel resellers will continue into the future; sales and support of Personal via any particular or all channel resellers can end at any time.
  • As far as new versions of Personal any time soon, I wouldn't hold your breath. I don't know what people are expecting from a new version but any new features will only be minor as the product is already providing the high security that a user needs.
  • The company is focused on Enterprise and Business versions and customers.
  • Whether or not Personal is being sold, the Professional (v. 4) and Personal (v. 5) versions still function.
  • The Personal (v. 5) version is not being discontinued.
  • The Professional (v. 4) version has been discontinued.
  • Discontinued does not necessarily mean non-functional nor less secure.
  • Suspended sales does not mean abandoned.
 

Bizon

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
6 Lipiec 2010
Posty
2084
Reakcje/Polubienia
319
Miasto
Nagykutas
Mógłby ktoś zapodać tę instalkę bo potrzebuję ale jestem poza chatą a dziady wywalili ją z hostingu. :modlitwa
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35854
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35854
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo
Do góry