Szukam Pakiet Internet Security! [Zamknięte]

Status
Zamknięty.

caxton

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Listopad 2010
Posty
3471
Reakcje/Polubienia
8
Miasto
Tbilisi, Georgia
Re: Szukam Pakiet Internet Security!

Zygy1980 napisał:
Tak? 22 września, o ile się nie mylę, napisałem, że lubię gromadzić wiele licencji. Jak każdy. Od tamtej pory zostałem okrzyknięty kolekcjonerem. Nie jestem brany pod uwagę w żadnych konkursach. Tego, jak kilku osobom z forum oddałem licencję, w zupełności za darmo, to tego już nikt nie widzi.
Dear Zygy , please tell me what programs do you want. Send me PM with programs' list :francuz
 

sebastian1988

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
190
Reakcje/Polubienia
0
Re: Szukam Pakiet Internet Security!

caxton napisał:
Zygy1980 napisał:
Tak? 22 września, o ile się nie mylę, napisałem, że lubię gromadzić wiele licencji. Jak każdy. Od tamtej pory zostałem okrzyknięty kolekcjonerem. Nie jestem brany pod uwagę w żadnych konkursach. Tego, jak kilku osobom z forum oddałem licencję, w zupełności za darmo, to tego już nikt nie widzi.
Dear Zygy , please tell me what programs do you want. Send me PM with programs' list :francuz

THIS is the right way :yahoo
 

SecurityVideoTest

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Czerwiec 2011
Posty
355
Reakcje/Polubienia
0
@ sebastian1988

Jesteś jednak bardzo spoko koleś. (Chyba tak mówi młodzież?) Czy będę rozdawał licki? W miarę moich możliwości. Tak!
 

sebastian1988

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Październik 2010
Posty
190
Reakcje/Polubienia
0
Zygy1980 napisał:
@ sebastian1988

Jesteś jednak bardzo spoko koleś. (Chyba tak mówi młodzież?) Czy będę rozdawał licki? W miarę moich możliwości. Tak!

Wiecie co jesteśmy taką małą rodzinką skupioną wokół tego forum. Nie wtykajmy w to kolejnego kija, to nic nie da. Jestem zdania że wszelkie nieporozumienia - wyjaśniamy sobie na " widoku" podajemy ręce na zgodę i dajemy szansę, ostatnią szanse. :) :) :) :) :)
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Zygi będziesz pomagał innym na forum a zbędne licencje oddawał biedym i potrzebującym?
To już znamy z historii - nazywał się Robin Hood i też oddawał to i owo biednym i potrzebującym :szydera
 
A

Anonymous

Zygy 1980 ja jak bym był na twoim miejscu już dawno bym poszedł z tego forum jakby mnie tak traktowali,nie jedno takie forum w necie
 
A

Anonymous

@Zyga

"lubię gromadzić wiele licencji. Jak każdy"-z tego co zauważyłem to tutaj ludzie gromadzą licki które są im potrzebne,natomiast Ty wpadłeś w jakiś amok i jedziesz równo z koksem kosząc wszystko co istnieje :dziwak ,niektórzy reagują na Twoją postawę dosyć nerwowo bo to jest trochę irytujące,podejrzewam,że masz już tych licek ze 100 więc ja się pytam-po kiego Ci więcej ?? Nie możesz się powstrzymać przed zdobywaniem następnych ?

A Ty @Byku-nie udzielaj dziwnych rad bo po pierwsze-nikt tu Zygy nie gwałci,więc krzywda mu się nie dzieje a po drugie-nie ma dokąd iść bo to jedyne takie forum :szydera
 
A

Anonymous

Dokładnie, Zygy "parę" licek tutaj pyknął (nie żeby mi to przeszkadzało :sarkazm )więc nie wiem o jakich tu gwałtach i prześladowaniach mowa :szydera

Hornet napisał:
a po drugie-nie ma dokąd iść bo to jedyne takie forum :szydera
:ok :ok
 
Status
Zamknięty.
Do góry