Szukam spolszczenia do ACDSee Photo Studio Ultimate 2018

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
Po wgraniu spolszczenia do programu PSP X9 z Chomikuj dariuszku, tak wygląda okienko informacyjne.
Zwrócicie uwagę, że coś jest nie tak.

Oj tam, oj tam Takie małe zaniedbanie :D
zstg09S.gif
 

wwd

Bardzo aktywny
Dołączył
22 Styczeń 2012
Posty
362
Reakcje/Polubienia
257
Aljot. Szkoda czasu na czytanie twoich wpisów. Ja pod żadnymi tłumaczeniami się nie podpisuje, i nikogo do pobierania zadnych spolszczeń nie namawiam. To co wstawiam sam robię i myślę, że czytają to ludzie dorośli i wyciągają sami z tego wnioski. Nie rozumiem tego "
sT1HQGx.png

Ktoś tu chyba kłamie :do bani
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Tak, ostrzegłem przed panem pozostałych forumowiczów, a przede wszystkim przed udostępnionymi tłumaczeniami, które mogą być szkodliwe dla oprogramowania.
Najgorsze nie jest to że ktoś podpisuje się pod czyimś spolszczeniem, aczkolwiek to także nie jest w porządku. Najgorsze jak ktoś w dodatku modyfikuje plik(i), co może być szkodliwe dla użytkownika i wprowadzać niepotrzebną dezorientację.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
Po wgraniu spolszczenia do programu PSP X9 z Chomikuj dariuszku, tak wygląda okienko informacyjne.
Zwrócicie uwagę, że coś jest nie tak.
(To nie konkurs)
sT1HQGx

sT1HQGx

Dobre :klawik, podebrał tłumaczenie, nie sprawdził nawet że jest w tym tłumaczeniu napisane kto je zrobił ale dalej twierdzi że jest jego :kwiczy2
 

Armaros

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Marzec 2013
Posty
320
Reakcje/Polubienia
20
Miasto
Warszawa
Robicie konferencje na temat kto dla czego itd.... Ale po co nic to nie zmieni ważne by działało.
 

FrantiQ

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
316
Reakcje/Polubienia
229
Wracając do meritum czyli spolszczenia do ACDSee, to kilka miesięcy temu zainstalowałem od pana DariuszKu spolszczenie do wersji ACDSee Ultimate 10, niestety wersją ostatnia czyli do 10.4 się zaraz po instalacji się wykrzacza, wersja wcześniejsza czyli 10.3 niby się instaluje jak trzeba ale okazuje się że obsługa baz danych nie trybi, a po jakimś czasie program potrafi zrobić fikołka przy prostej edycji zdjęć. Żeby nie było to korzystam z ACDSee od wersji 2.5 Pro, potem 3, 3.5 i 7 Pro i wiem jak instalować spolszczenia do niego, najczęściej robię to po instalacji systemu. Proponuję omijać spolszczenie szerokim łukiem i korzystać z wersji anglosaskiej, no chyba że ktoś nie potrzebuje używać najważniejszych funkcji programu czyli bazy danych i edycji :p
 

Aljot

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
360
Reakcje/Polubienia
970
Miasto
Warszawa
Przepraszam, że wracam do tematu, ale tak się wkurzyłem, że musiałem coś napisać.
@dariuszku znowu skopiował moje ostatnie tłumaczenie do PSP 2019. Znudziło mu się przepisywanie to skopiował w całości. Obejrzałem film, który przesłał. Wszystko jest identyczne kropka w kropkę tylko wersja programu jest nowsza 21.1.0.8
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
Przepraszam, że wracam do tematu, ale tak się wkurzyłem, że musiałem coś napisać.
@dariuszku znowu skopiował moje ostatnie tłumaczenie do PSP 2019. Znudziło mu się przepisywanie to skopiował w całości. Obejrzałem film, który przesłał. Wszystko jest identyczne kropka w kropkę tylko wersja programu jest nowsza 21.1.0.8
Ciekawe jak z tego teraz się wytłumaczy :scratch
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
To jest kradzież. To jest problem. Ktoś wykonuje pracę a inny to kradnie, podszywa się i zgarnia profity.
 

Aljot

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
360
Reakcje/Polubienia
970
Miasto
Warszawa
Na swoim Chomikuj wystawił także spolszczenie do "Corel PhotoMirage" ale napisał, że to nie jego tłumaczenie (znalezione w necie)
W instrukcji instalacji jasno napisałem, kto che wstawić na swojej stronę to powinien wstawić w oryginalnym formacie i wspomnieć o autorze. To chyba nie tak wiele. A taka zasada chroni użytkowników przed niechcianymi wirusami.
 

majka82

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Luty 2018
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Po co kogoś oczerniasz. Nie ma tej wersji zrobionej przez ciebie to po co to głupie oszczerstwo. Wiele spolszczeń pobierałam od niego i jak dotąd tylko chyba Ty masz z tym problem. Miałam twoje spolszczenie poprzednie i to jest zrobione mniej dokładnie (zauważyłam że nie ma jak u Ciebie skrótu do komend z klawiatury) ale spolszczenie działa i z niego korzystam. Sam napisałeś, że z inną wersją twoje spolszczenie może nie działać to na co mam czekać. ZRÓB SWOJE A NIE PISZ ŻE KTOŚ COŚ UKRADŁ OD CIEBIE jak tego jeszcze nie ma. Majka.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
Po co kogoś oczerniasz. Nie ma tej wersji zrobionej przez ciebie to po co to głupie oszczerstwo. Wiele spolszczeń pobierałam od niego i jak dotąd tylko chyba Ty masz z tym problem. Miałam twoje spolszczenie poprzednie i to jest zrobione mniej dokładnie (zauważyłam że nie ma jak u Ciebie skrótu do komend z klawiatury) ale spolszczenie działa i z niego korzystam. Sam napisałeś, że z inną wersją twoje spolszczenie może nie działać to na co mam czekać. ZRÓB SWOJE A NIE PISZ ŻE KTOŚ COŚ UKRADŁ OD CIEBIE jak tego jeszcze nie ma. Majka.
Przecież te spolszczenia które pobrałaś to właśnie zrobił @Aljot
 

majka82

Nowy użytkownik
Dołączył
16 Luty 2018
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
SUPER! To o po co ten wpis. Jak tak prosto to zrobić, to co ten dariuszek skopiował "kropka w kropkę", to czemu tego nie zrobił aliot. Nie rozumiem? NIC NIE ROBIŁ I DZIAŁA! To mnie najbardziej interesuje. Kropka w kropkę! Nie znam się jak to skopiować, ale jak to praca aliota to podziwiam go, tylko dla kogo on to robi, że ktoś inny wstawia jego prace. Skoro napisałeś, że "Przecież te spolszczenia które pobrałaś to właśnie zrobił @Aljot" to gdzie mogę je pobrać, inny link z autorem aliot!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24900
Miasto
Trololololo
SUPER! To o po co ten wpis. Jak tak prosto to zrobić, to co ten dariuszek skopiował "kropka w kropkę", to czemu tego nie zrobił aliot. Nie rozumiem? NIC NIE ROBIŁ I DZIAŁA! To mnie najbardziej interesuje. Kropka w kropkę! Nie znam się jak to skopiować, ale jak to praca aliota to podziwiam go, tylko dla kogo on to robi, że ktoś inny wstawia jego prace. Skoro napisałeś, że "Przecież te spolszczenia które pobrałaś to właśnie zrobił @Aljot" to gdzie mogę je pobrać, inny link z autorem aliot!
Wiesz co jak już zakładasz drugie konto do ściemniania to chociaż zmień adres IP bo tak to wygląda to śmiesznie.Najlepiej napisz z tego pierwszego.


Tak, tak wiem to przypadek :kwiczy2
 
Do góry