Szukam spolszczenia do Adobe Illustrator CS2

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Szukam od kilku miesięcy spolszczenia lub polskiej wersji Adobe Illustrator CS2. Wiem, że polska wersja istnieje i jeśli ją ktoś posiada to mógłby przynajmniej spakować folder winrarem jak to zrobili czescy internauci i wstawić na jakiś hosting jeśli nie może wstawić ISO płyty instalacyjnej.
Z góry dziękuję za informacje. Pozdrawiam
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
To jest spolszczenie do Photoshopa CS2, a tego mam w oryginalnej polskiej wersji na płycie CD. Płyta pozwala na instalację w językach: czeskim, węgierskim, rosyjskim, włoskim i polskim oraz jeszcze kilku. Identyczna płyta istnieje do instalacji Illustratora CS2, ale jej zdobycie graniczy z cudem.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Jak wspomniałem wcześniej, znalezienie spolszczenia do Illustratora CS2 graniczy z cudem. Spolszczenia jako takiego pewnie nie ma ale jest polska wersja aplikacji . Czesi zrobili to w ten sposób, że jeden z internautów posiadający wersję czeską spakował folder w którym miał zainstalowany program i wstawił archiwum do pobrania na serwerze jakiegośtam hostingu. Wystarczy teraz zainstalować podstawową wersję angielską aktywować i nałożyć pobraną wersję czeską by program działał po czesku. Dotychczas myślałem, że Polacy są najbardziej pomysłowym narodem i lubiącym się dzielić swoimi zasobami ale jak widać inni nas przebili. Widziałem również wersję węgierską i włoską zrobioną w ten sposób, polskiej nie uświadczysz...
A tak na marginesie: polską, oryginalną wersję Photoshopa CS2 możecie sobie pobrać stąd (ma od razu wpisany w pliku Abcpy.ini klucz z Adobe):

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

vonz

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
2095
Reakcje/Polubienia
6
Ja to Emmers się zastanawiam po co Ci taka staroć /chyba z 2007r./
na poziomie CorelaX3 ??
A chyba z angielskim nie masz problemu ??
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
vonz napisał:
Ja to Emmers się zastanawiam po co Ci taka staroć /chyba z 2007r./
na poziomie CorelaX3 ??
A chyba z angielskim nie masz problemu ??
Na dobrą sprawę w grafice wektorowej i w Adobe ilusytatorze nie było rewolucyjnych zmian i ten staroć spisuje się znakomicie. Spolszczenie dla mnie nie jest niezbędne ale zainstalowałem program dla kogoś kto chce się trochę podszkolić lecz z angielskim sobie nie radzi. Po za tym na słabsze komputery zestaw CS2 jest najlepszy. Kolejne wersje to napompowane odpowiedniki tych samych aplikacji o większych wymaganiach sprzętowych ale podobnych możliwościach z dodaną obsługą plików 3D (wymagającą dobrych kart graficznych), obsługą procesorów wielordzeniowych i prawie nic ponadto . Kto zajmuje się na co dzień grafiką komputerową wie o czym mówię...
 

sonia

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
110
Reakcje/Polubienia
44
Emmers wiem o czym mówisz analizowałam programy PSP PS Ai mogą być starsze tylko nie zawsze działają już na nowych komputerach i o to chodzi,że szkoda, po za tym starsze programy nie są gorsze od nowszych.
Spolszczenia do Illustratora CS2 nie ma, jest ale do Illustratora 6
Jednak mi nie potrzebne spolszczenie bo potem mam problem, uczyłam się w programie po angielsku.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Jest Adobe Illustrator CE 10 w pełnej polskiej wersji dla Windows i MAC, jest również i CS3 po polsku, są polskie podręczniki do AI CS2 bazujące na polskiej wersji, tak, że wersja polska istnieje na pewno, kwestia tylko dobrej woli kogoś kto ją posiada. Wiem, że program nie był kiedyś tani i stąd skrupuły tych, którzy go posiadają by zachować AI po polsku dla siebie.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Kolejna zmyłka. Już wcześniej sprawdziłem ten link i wersja jest niestety angielska. Dodatkowo zintegrowana z kluczem, nie sprawdzałem czy trial czy wersja pełna.
Panie i Panowie: Eureka!!!
Dostałem płyty z pełną, polską wersją Cretive Suite CS2 Premium
W zestawie polskie wersje wszystkich aplikacji:
Adobe Acrobat 7.0
Adobe GoLive CS2
Adobe Illustrator CS2
Adobe InDesign CS2
Adobe Photoshop CS2

... Wkrótce przygotuję (metodą porównania plików) pełne spolszczenia do tych aplikacji i je opublikuję na mojej stronie i Tutaj.
Oryginalny zestaw 7 płyt CD kosztował w chwili wydania ponad 4500 złotych... Klucze ze strony Adobe nie pasują ale w pudełku mam wewnątrz klucz oryginalny zestawu. Nawet jeśli się nie aktywuje, bo serwery nie działają to polskie wersje i tak można będzie wyodrębnić.
Pozdrawiam
 

Alexander

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
474
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
W.
Emmers, czy udało Ci się wyodrębnić spolszczenia?
Są może gdzieś dostępne takie pliki?
 
Do góry