Szukam spolszczenia do Yamicsoft - Windows 7 Manager

jorg35

Nowy użytkownik
Dołączył
3 Grudnia 2017
Posty
6
Reakcje/Polubienia
3
Witam.Już od dawna szukam spolszczenia do Yamicsoft - Windows 7 Manager 5.1 jak ktoś ma to proszę się podzielić.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Tego programu nie da się spolszczyć, nie ma plików językowych .
 

jorg35

Nowy użytkownik
Dołączył
3 Grudnia 2017
Posty
6
Reakcje/Polubienia
3
Taki spolszczenie już miałem.
 
Ostatnia edycja:

sowa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Listopad 2015
Posty
347
Reakcje/Polubienia
219
Nie można zainstalować tego programu na Win 10, to nie sprawdzę tego... prawdopodobnie da się spolszczyć program ale tylko daną wersję... tłumacząc zasoby plików wykonywalnych... a co do następnych wersji... to trzeba przenosić zawartość zasobów z przetłumaczonej wersji i ewentualnie nanosić zmiany... jak często wychodzą nowe wersje to może to być nużące.
PS znalazłem spolszczenie w necie ale na niestety "na telefon"... stąd moje przypuszczenia o których wyżej napisałem.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35548
Reakcje/Polubienia
24583
Miasto
Trololololo
Nie można zainstalować tego programu na Win 10, to nie sprawdzę tego... prawdopodobnie da się spolszczyć program ale tylko daną wersję... tłumacząc zasoby plików wykonywalnych... a co do następnych wersji... to trzeba przenosić zawartość zasobów z przetłumaczonej wersji i ewentualnie nanosić zmiany... jak często wychodzą nowe wersje to może to być nużące.
PS znalazłem spolszczenie w necie ale na niestety "na telefon"... stąd moje przypuszczenia o których wyżej napisałem.
Na Windows 10 jest Windows 10 Manager, te spolszczenia z neta to pewnie jakaś usługa Premium SMS
 

sowa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Listopad 2015
Posty
347
Reakcje/Polubienia
219
Ostatnia edycja:

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
zainstaluj siódemkę na maszynie wirtualnej
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19138
Reakcje/Polubienia
55661
Nie można zainstalować tego programu na Win 10, to nie sprawdzę tego... prawdopodobnie da się spolszczyć program ale tylko daną wersję... tłumacząc zasoby plików wykonywalnych... a co do następnych wersji... to trzeba przenosić zawartość zasobów z przetłumaczonej wersji i ewentualnie nanosić zmiany... jak często wychodzą nowe wersje to może to być nużące.
Jak chcesz sprawdzić, to tu wrzuciłem wersję Portable:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Pliki są szyfrowane Crypto Obfuscatorem, jednak to nie jest problem. Jeden plik obczyściłem i dlatego w katalogu App znajdują się dwa pliki: Windows7Manager.exe i Windows7Manager-cleaned.exe. Program pisany w Visual C# / Basic.NET

I jest tak jak myślisz. Każdy plik wykonywalny trzeba tłumaczyć osobno (dla danej wersji), a jest ich trochę :) Poza tym trzeba mieć odpowiedni edytor do .Net
 

sowa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Listopad 2015
Posty
347
Reakcje/Polubienia
219
Coś mi się wydaje że nie warto tłumaczyć.. za dużo tego, do tego nie jest to takie proste i każda nowa wersja będzie wymagała podobnego nakładu pracy.
 
Do góry