Szybkie newsy bez kategorii

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36900
Reakcje/Polubienia
25930
Miasto
Trololololo

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4464
Reakcje/Polubienia
5866
Miasto
To tu to tam....
Napisałem se sobie prośbę o skreslenie mnie z list rezerwy. Aż takim idiotą żeby bronić tego krajuz gunwa bez broni i z nabojami zalepionymi taśmą to nie jestem.
Na wypadek "W" mam nadzieję że Polski bronić solidarnie będą Żukowska, Kurwiej-Szmatan, Thun, Holland, a Komiśniak-Kamysz i inni będą im pizzę donosić.

Edit: ciekaw jestem czy dziennikarskiemu aktywiszczu zostanie postawiony zarzut współudziału:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
??

EDIT 2: WIEM, WIEM ze niektorym zniewiescialym kowalom moja opinia i postawa sie nie spodoba bo tacy bohatyrowycze z kuzni w Kaczych Odchodach mniejszych za tchrzliwi sa zeby isc i bronic garnic (albo chociaz pizze migrantom zaniesc) i beda w zamian minusowac.
Ot, takie Basiefajstosie Kurde-Costam.
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36900
Reakcje/Polubienia
25930
Miasto
Trololololo
Rekordzista z Pakistanu 12 razy dostał się nielegalnie do Włoch xD

12 razy obywatel Pakistanu dostał się nielegalnie do Włoch i za każdym razem był deportowany. O rekordzie tym poinformował dziennik Il Giornale. Pakistańczyk wydał na to łącznie 40 tys. euro. Sędzia podpisał kolejny dekret nakazujący jego wydalenie.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
36900
Reakcje/Polubienia
25930
Miasto
Trololololo
Adobe będzie wykorzystywać twoje pliki do trenowania swoich narzędzi AI.

Jeśli korzystasz z Adobe Creative Cloud, Twoje pliki będą wykorzystywane do trenowania narzędzi AI od Adobe. Jeśli się nie zgadzasz, nie będziesz mógł dalej używać oprogramowania.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4464
Reakcje/Polubienia
5866
Miasto
To tu to tam....
Wg mnie bardziej wkurzajace (w tym samym artykule) jest: "licencjonowanie tej treści innym podmiotom".
Innymi slowy: @al zrobi fajny obrazek, Adobe z definicji ma do niego licencje, sprzeda je shutter stock czy komus inemu, tamci to wystawia jako obrazek premium za pierdyliard cebulionow i napisza do Administracji o usuniecie ze smieszne i niesmieszne SWOJEGO platnego produktu ktory jest zamieszczony na pzd bez wykupienia ich licencji na podstawie DMCA.
Scenariusz dosc karkolomny ale w dobie powszechnego januszowania - dosc prawdopodobny.
 
Do góry