Szybkie newsy bez kategorii

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo
Facebook manipuluje naszymi emocjami - Gosia Fraser redaktorka Cyberdefence24

 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55889
Z życia systemu :zaciesz

Taka raczej ciekawostka, ale może czasem komuś być przydatna. Parę dni temu miałem awarię komputera z Ryzenem i Linuxem na pokładzie. Potrzebna będzie naprawa i miałem dylemat, co dalej. Uruchomić inny komputer i przetransferować potrzebne dane?

Zdecydowałem, że przełożę dysk NVMe z systemem i dodatkowy SSD do innej maszyny, z architekturą opartą na Intelu. Jakież było moje zdziwienie kiedy Linux wystartował bez zająknięcia, żadnego szukania sterowników lub jakiś zmian w ustawieniach :suuperTak jakby był na pierwotnej maszynie. Jedynie VMWare krzyknął, że trzeba zmienić ustawienia ilości rdzeni procesora.

Naprawdę, Linux jest wielki :) :ciezary
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55889
Afera narkotykowa w UK
Jak podaje "The Sunday Times" w 11 na 12 zbadanych toalet w parlamencie wykryto ślady kokainy. Ślady tego narkotyku zostały również znalezione w pobliżu prywatnych biur stojącego na czele rządu Borisa Johnsona i szefowej Home Office Priti Patel.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Ciekawe jak by taki test wyszedł w PL.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55889
Wiodący polski operator komórkowy Play, posiadający ponad 15 milionów abonentów, oferuje sieciowe usługi cyberbezpieczeństwa od firmy Allot. Dzięki nim zapewni klientom indywidualnym ochronę przed
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
, wirusami,
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i atakami
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
. Wprowadzona do oferty operatora nowa usługa obejmuje plany: Bezpieczny internet, Bezpieczne Wi-Fi i antywirus, Czat z Cyber Ekspertem.

I smaczek:
Allot Ltd. to izraelska firma high-tech i Play, wdrażając w swoje sieci jej rozwiązania, może zaoferować swoim klientom ochronę przed cyberzagrożeniami.

Szpiegowanie gratis :sarkazm

źródło:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55889
W sieci pojawiły się właśnie wiarygodne przecieki o nadchodzącej promocji sklepu Epic Games. Mianowicie identycznie jak w ubiegłym roku, platforma ma wystartować z tak zwanym odliczaniem do Sylwestra, a więc rozdać 15 gier począwszy od 16 grudnia. Oznacza to, że każdego dnia od godziny 17:00 do odebrania za darmo będzie nowy tytuł, zaś listę tę ma zapoczątkować japoński erpeg pt. Shenmue III.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9991
Reakcje/Polubienia
10624
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Do góry