Szybkie newsy bez kategorii

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10004
Reakcje/Polubienia
10638
Miasto
Somewhere over the rainbow.

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4348
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Ze az sobie zacytatne Janusza Corvina Mikke:
Adam Drygalski: Facebook usuwa im zaproszenia na to wydarzenie, więc protestują pod jego siedzibą w Warszawie. Panu też zdarza się walczyć z Facebookiem?

JKM - Ależ Facebook to prywatna firma i może sobie robić, co chce. Ja też kiedyś dostałem ostrzeżenie, bo Facebook stwierdził, że nie podobają im się moje treści, więc na wszelki wypadek trzymam je też na rosyjskim vk.com. Nikt nikomu nie broni założyć sobie własnego portalu społecznościowego. Wtedy nie trzeba będzie patrzeć na prywatne uprzedzenia pana Zuckerberga.

2016, korwinizowane ;)

Zrodlo:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10004
Reakcje/Polubienia
10638
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ze az sobie zacytatne Janusza Corvina Mikke:
Adam Drygalski: Facebook usuwa im zaproszenia na to wydarzenie, więc protestują pod jego siedzibą w Warszawie. Panu też zdarza się walczyć z Facebookiem?

JKM - Ależ Facebook to prywatna firma i może sobie robić, co chce. Ja też kiedyś dostałem ostrzeżenie, bo Facebook stwierdził, że nie podobają im się moje treści, więc na wszelki wypadek trzymam je też na rosyjskim vk.com. Nikt nikomu nie broni założyć sobie własnego portalu społecznościowego. Wtedy nie trzeba będzie patrzeć na prywatne uprzedzenia pana Zuckerberga.

2016, korwinizowane ;)

Zrodlo:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Jakie piękne słowa. Zamienić "Facebook" na "PZD" i będzie jeszcze ładniej. Zapisuję sobie ten cytat w pamiętniku bo kiedyś się może przydać jak mi będą pisać, że kasuję posty bez powiadamiania i tłumaczenia dlaczego. :buziakk
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19209
Reakcje/Polubienia
55907
Na TVN7 zacząła się projekcja najnowszego Matrixa, jeśli ktoś nie oglądał. Premiera równoległa z kinową :szok
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35947
Reakcje/Polubienia
25040
Miasto
Trololololo
Na TVN7 zacząła się projekcja najnowszego Matrixa, jeśli ktoś nie oglądał. Premiera równoległa z kinową :szok
Matrix z 1999

a co do nanowszego to niestety ale obejrzałem i jest po prostu nudny, zrobiony na siłę,
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35947
Reakcje/Polubienia
25040
Miasto
Trololololo
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10004
Reakcje/Polubienia
10638
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Włączyłem teraz i to jest jakiś staroć. TVN7 nie byłoby stać na taki film
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35947
Reakcje/Polubienia
25040
Miasto
Trololololo
Wychodzi na to że @Grandalf w kinie oglądał Matrix z 1999 roku :kwiczy
 
Do góry