A

Anonymous

Tenorshare Windows Boot Genius jest profesjonalnym narzędziem, specjalnie zaprojektowany do naprawy systemu Windows. Program umożliwia odzyskiwanie utraconych danych z dysku lub utraconych całych partycji. Potrafi też odnaleźć hasło do systemu Windows i klucz do pakietu Office. Teraz już nie trzeba martwić się niebieskim lub czarnym ekranem podczas startu komputera. Program pozwala na uruchomienie systemu z bootowalnego dysku CD lub z pamięci USB. Wystarczy umieścić płytę w napędzie CD/DVD lub podpiąć USB i uruchomić ponownie komputer, aby rozpocząć proces rozruchu.

db4FB3u.png


Najważniejsze funkcje:

Nagranie dysku rozruchowego systemu Windows
- utworzenie bootowalnego dysku CD/DVD/USB
- utworzenie płyty ratunkowej działającej w środowisku Windows PE

Rozruch dowolnego komputera
- uruchomienie laptopa lub komputera stacjonarnego z uszkodzonym systemem
- współpraca z każdą marką komputera: Dell, Acer, Asus, Sony, HP, Toshiba, Lenovo, itp.
- obsługa Windows 8.1/8/7/Vista/XP (32-bit i 64-bit), Windows Server 2012 (R2) / 2008 (R2) i niższe wersje

Naprawa problemów związanych z uruchamianiem komputera
- uruchamianie systemu po pojawieniu się na ekranie komunikatów: Blue Screen of Death, Black Screen of
Death oraz zawieszania się systemu
- naprawa komputera, którego nie można uruchomić
- odzyskiwanie brakującego sektora startowego i naprawa uszkodzonego pliku NTLDR, Bootmgr
- naprawa uszkodzonego rejestru MBR, klucza rejestru i tablicy partycji

Odzyskiwanie danych z uszkodzonego komputera
- odzyskiwanie utraconych zdjęć, plików wideo i muzycznych oraz innych plików
- odzyskiwanie przypadkowo skasowanych plików i utraconych w przypadku sformatowania dysku
- naprawa uszkodzonej, zmienionej lub utraconej tablicy partycji
- zmniejszenie ryzyka nadpisania danych, które chcemy odzyskać, ponieważ uruchamiamy system z płyty
bootowalnej

Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie plików
- utworzenie kopii zapasowych systemu Windows, aplikacji i plików przed awarią dysku twardego
- przywracanie systemu Windows po awarii komputera bez ponownej instalacji systemu operacyjnego Windows
- klonowanie partycji lub dysku twardego w przypadku przenoszenia danych na nowy dysk

Podział dysku na partycje
- tworzenie, usuwanie, formatowanie, zmiana rozmiaru partycji bez utraty danych
- konwersja partycji, dysku na format FAT/FAT32/NTFS

Odzyskiwanie utraconych haseł i kluczy
- odzyskiwanie utraconych haseł administratora lokalnego i użytkowników systemu Windows - Windows 8.1, 8,10
7, Vista, XP.
- odzyskiwanie z administratorem domeny i hasła użytkownika w systemie Windows Server 2012/2008 (R2) i itp.
- odnalezienie klucza produktu Windows, pakietu Office i serwera SQL.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Dodam jeszcze, że promo trwa 2 dni. Ten program funkcjami przypomina Lazesoft Recovery Suite Professional Edition, który był również w promocji na SOS pod koniec listopada (wtedy go przeoczyłem).
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
yyy napisał:
To chyba bardziej klon Wondershare LiveBoot 2012 , czyli całkiem fajny zestaw ratunkowy .

Nie miałem na myśli zerżnięcia interfejsu, klonowania itp. Pisałem tylko o podobnej funkcjonalności (przynajmniej z opisów tak wynika).
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
524
Reakcje/Polubienia
403
Faktycznie bardziej to przypomina funkcjonalnością Lazesoft choć używałem tylko tej wersji free . Sugerowałem się screenami i tam to wyglądało jak Wondershare pod inną nazwą jak to często bywa .
 

prawiedziadek

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
127
Reakcje/Polubienia
28
Witam.
Powiedzcie, mnie starszemu, kiedy będę miał dostęp do narzędzi w tym programie. Na razie po otwarciu mam tylko opcję nagrania dysku i opcję odzyskania systemu. Rozumiem, że pozostałe narzędzia pokazują się przy odzyskiwaniu ?
Może to proste pytania, ale nigdy nie musiałem odzyskiwać niczego z mojego komputera i nie bardzo wiem jak taki program obsługiwać. Więc proszę tak prosto jak dziadkowi, który chciałby mieć jednak taki program ot tak na wszelki wypadek. Już dziękuję za wszystkie wyjaśnienia. Pozdrawiam.
 

sPeRaCz

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
21 Maj 2011
Posty
525
Reakcje/Polubienia
23
Po nagraniu na CD/DVD lub USB i zbootowaniu, masz dostęp do wszystkiego.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
Dostęp owszem jest, ale jak próbowałem testowo wykonać kopię partycji systemowej, to mam komunikat, że nie mogę tego zrobić (ani na drugą partycję, ani na dysk zewnętrzny). Nie wiem o co tu chodzi :scratch .
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
prawiedziadek napisał:
Witam.
Powiedzcie, mnie starszemu, kiedy będę miał dostęp do narzędzi w tym programie. Na razie po otwarciu mam tylko opcję nagrania dysku i opcję odzyskania systemu. Rozumiem, że pozostałe narzędzia pokazują się przy odzyskiwaniu ?
Może to proste pytania, ale nigdy nie musiałem odzyskiwać niczego z mojego komputera i nie bardzo wiem jak taki program obsługiwać. Więc proszę tak prosto jak dziadkowi, który chciałby mieć jednak taki program ot tak na wszelki wypadek. Już dziękuję za wszystkie wyjaśnienia. Pozdrawiam.
Ja już jestem dziadkiem i proponuję Ci inny prosty program do tworzenia kopii zapasowej a nazywa się Keriver,używałem go kiedyś i byłem bardzo zadowolony,zrezygnowałem z niego ponieważ wygrałem w konkursie Acronisa.Pozdrawiam.
 

sheriff

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
2 Marzec 2013
Posty
1365
Reakcje/Polubienia
345
Następnie wpisz swoje imię, adres e-mail i naciśnij przycisk "Wyślij", aby otrzymać bezpłatną pełną wersję link do pobrania przez e-maila! Pamiętaj, sprawdzić w folderze spam czy nie ma tam przypadkiem e-maila rejestracyjnego .Link do pobrania pełnej wersji wygasną w grudniu, 21th. Upewnij się, czy pobrałeś oprogramowanie do tego czasu.
 
Do góry