UltraISO - !!!KONKURS!!!GIVEAWAY!!!

Status
Zamknięty.

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
szybkość i intuicyjność obsługi, możliwość kompresji obrazu, odsługa dużej ilości obrazów, nie tylko iso, opcje konwersji, wypalania itd = bardzo dobry program-kombajn do tworzenia i obsługi obrazów płyt - właśnie dlatego jestem zainteresowany.
 

kxuser

Świeżak
Dołączył
15 Lipiec 2010
Posty
12
Reakcje/Polubienia
2
Program przydałby mi się do tworzenia obrazów płyt CD z mojej kolekcji które przy ciągłym używaniu rysują się. Wiem też, że program dobrze sprawdza się jako emulator dysków. Ta funkcjonalność również by się przydała.
 

kerimex

Świeżak
Dołączył
30 Październik 2010
Posty
13
Reakcje/Polubienia
0
Witam,
Świetny program do zarządzania obrazami i nie tylko. Kiedyś kupiłem program PowerISO i jestem bardzo zadowolony, niestety jest to już stary program, a ten UltraISO jest w najnowszej wersji czyli obsługuje Blu-ray.
 

jelson

Świeżak
Dołączył
11 Lipiec 2010
Posty
23
Reakcje/Polubienia
0
UltraISO is a great program. I'm using an old version and I would love to win a license for this new version that has good Windows 7 support. Thanks for the opportunity. Good luck to everyone.
 

jablo11gru

Wygadany
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
57
Reakcje/Polubienia
0
Chciałbym go mieć, aby móc zainstalowć na Windows 7. Poprzednie legalne wersje mają spore kłopoty z tym systemem.
 

Szuri21

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
101
Reakcje/Polubienia
0
Jako konserwator sprzętu komputerowego w zakresie software niezmiernie cenię sobie program UltraISO. Jest on dla mnie nie zbędny podczas instalacji na kilkudziesięciu komputerach rożnych systemów za pomocą pendrive. Program jako jedyny w swojej kategorii potrafi odpowiednio odczytać bootsektor z obrazu ISO i bezbłędnie go zapisać na nośniku danych. Używam wersji testowej, jednak ma ona pewne ograniczenia, poprzez, które praca moja jest wydłużana w czasie. Możliwość posiadania pełnej wersji UltraISO jest naprawdę fajna, tym bardziej, dla kogoś, kto używa programu niemalże co tydzień, w różnych pracowniach komputerowych podczas prac konserwacyjnych. Ja z chęcią pisze się na losowanie i nie ukrywam, że jest to dla mnie hitowy program.
 

peterb

Nowy użytkownik
Dołączył
1 Sierpień 2010
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Hi :)
I like to enter the contest for ultraiso. It is exactly what i was looking for. It can do everything I need with iso-files, and even has virtual cd drives and a burner tool also. But most important, it has my language too. So thank you Ultraiso and Programyzadarmo.
 

Ponury Rumcajs

Bardzo aktywny
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
444
Reakcje/Polubienia
75
Miasto
Rzacholecki Las :D
UltraISO jest bardzo dobrym programem do tworzenia i obsługi najróżniejszych obrazów, umożliwia edycję obrazów, pozwala stworzyć obraz VIDEO DVD, AUDIO CD, przydaje w tworzeniu obrazów na PS2, umożliwia tworzenie bootowanych obrazów i wypalanie ich na płytkę dając możliwość weryfikacji. Ogólnie bardzo dobrze i dokładnie wypala. Umożliwia zamontowanie obrazów w napędzie wirtualnym, tworzenie sum kontrolnych, oraz może służyć także jako konwerter między formatami obrazów, których wiele rozszerzeń obsługuje. Te wszystkie funkcje [a to przecież tylko niektóre] sprawiają, że uzyskujemy bardzo funkcjonalne narzędzie do zarządzania obrazami. Praktyczność, przydatność w zastosowaniu, funkcjonalność a zarazem prostota obsługi tego programu sprawia, że nie sposób docenić jakości jaką wręcz promienieje :)
 

grr

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
548
Reakcje/Polubienia
96
Hi Naits,
Thanks for this giveaway opportunity.

I am in need of similar software. WHY: due to my current work nature as well as personal use I prefer using the ISO files.

UltraISO is a very handy tool which makes editing, creation and burning of ISO files a childs play.
To be frank I was never able to create a bootable CD with Nero (the paid version). But UltraISO is having that capcability of creating bootable disk also.

Moreover it can not only create ISO images from CD/DVD, but also from my hard-disk.

As an addition it also supports another very famliar image file formats such as, .BIN, .NRG, .MDS, .DAA, .CCD.

The shell integration and the double window user interface are just an addition making the use very easy.

Appreciate if you count me in.


Thanks,
Grr
 

johnd

Wygadany
Dołączył
10 Październik 2010
Posty
41
Reakcje/Polubienia
0
my work involves working with image files and it would be helpful if I can have the editing capability with UltraISO.

please count me in.

john d
 

chandigarhfellow

Świeżak
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
15
Reakcje/Polubienia
0
Ultraiso is the best tool to explore cd and dvds . It makes easier to work with cd image files. And to convert formats of cd /dvd iso files. It also includes an cd / dvd emulator. Hope i get one.
 

Naits

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Wrzesień 2010
Posty
932
Reakcje/Polubienia
6
Rozwiązanie konkursu :)

edG6N.jpg


- Boyfriend
- Orion
- Szuri21


Gratulacje/Congrats !!!

Do zwycięzców zostaną wysłane PW.
 
Status
Zamknięty.
Do góry