UltraISO - !!!KONKURS!!!GIVEAWAY!!!

Status
Zamknięty.

KanePL

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo interesująco wygląda funkcja tworzenia obrazów bootowalnych płyt DVD/CD, a szczególnie urządzeń USB. Dodatkowo program posiada przejrzysty interfejs i masę innych funkcji, dlatego z chęcią biorą udział w tym konkursie.
 

Julian

Wygadany
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
53
Reakcje/Polubienia
0
Ultra ISO program do tworzenia obrazów z płyt CD/DVD, montowania obrazów w wirtualnych napędach, konwersji
pomiędzy formatami (ISO, BIN/CUE itd.). Soft ten posiada wiele funkcji, będąc bardzo prosty w obsłudze.
Interfejs tego programu można przekształcać bez żadnych problemów. Ultra ISO to dobry program, dlatego
chciałbym wziąć udział w konkursie. Powodzenia :D
 

slawus

Wygadany
Dołączył
25 Sierpień 2010
Posty
55
Reakcje/Polubienia
0
Witam!
Z tego, co o nim czytałem, to wiem, że jest to bardzo dobry program; ma wielkie możliwości z niezwykle przejrzystym prostym interfejsem w polskiej wersji językowej (a ja takiej przejrzystości wymagam). UltraISO posiada wsparcie dla skórek i schematów dźwiękowych, umożliwiając proste dostosowywanie interfejsu do upodobań użytkownika.
Co ważne - jest to program stabilny i niewiele zajmuje. A co najciekawsze przenosi bootowalne obrazy płyt na pamięci flash.
Na pewno przydałby mi się taki program
Pozdrawiam
SG
 

ToGor

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
627
Reakcje/Polubienia
200
Miasto
Mazowieckie, Polska, Europa, Świat.
Z opisu wynika, że UltraISO radzi sobie doskonale z klonowaniem płyt DVD
i daje możliwość uzyskania obrazu ISO z plików znajdujących się na dysku twardym kompa.
To mi wystarczy jako motyw przewodni udziału w konkursie.
Powodzenia "konkurencji" życzę również ... ;)
 

pilot37

Świeżak
Dołączył
21 Sierpień 2010
Posty
33
Reakcje/Polubienia
0
Ten program byłby mi bardzo pomocny przy zarządzaniu moimi plikami ISO, które tworzę z płyt dołączanych do gazet komputerowych. Nie ma sensu trzymać płyt w szafce bo tylko zajmują miejsce, więc tworzę obrazy płyt i przechowuję na dysku zewnętrznym. Niestety używam do tego darmowego daemona, więc możliwości tworzenia obrazów nie mam za wiele :D
Zgłaszam chęć udziału w konkursie
 

anessal

Świeżak
Dołączył
9 Lipiec 2010
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Skierniewice
Bardzo lubię ten program po prostu. W mojej ocenie niezbędny wielokrotnie, mi pomógł. Mieć pełną wersję byłoby miło :D
 

NiceTake

Bardzo aktywny
Dołączył
15 Czerwiec 2010
Posty
141
Reakcje/Polubienia
2
Thanks Naits,

Please count me in as well as I have plenty of ISO images which can be burned using UltraISO and booted properly into systems.
 

jogobella

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
260
Reakcje/Polubienia
0
tradycyjnie też dopisuje się do udziału w konkursie,a swoją drogo liczę na ten programik gdyż brakuje mi go w systemie :)
 

K2o

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Sierpień 2010
Posty
213
Reakcje/Polubienia
1
Chciałbym wygrać ten program, gdyż bardzo łatwo tworzy się nim bootowalne obrazy płyt na pendrive. Może los się do mnie uśmiechnie i wygram w tym konkursie.
 

Paku3

Świeżak
Dołączył
9 Październik 2010
Posty
10
Reakcje/Polubienia
0
Faktycznie, bardzo dobry program do edycji i konwertowania obrazów płyt, mnogość zaawansowanych funkcji, integracja z menu kontekstowym, montowanie obrazu płyty jednym kliknięciem, czytelny interfejs w dodatku po Polsku. Dodatkowo stabilny program do nagrywania płyt. Powodzenia.
 

AngelusPL

Nowy użytkownik
Dołączył
4 Sierpień 2010
Posty
6
Reakcje/Polubienia
0
Chciałbym mieć program UltraISo bo współpracuje z wieloma popularnymi formatami plików oraz pozwala na manipulowanie zawartością obrazu płyty.
 

wab

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
42
Reakcje/Polubienia
0
Bardzo dobry program w swojej kategorii. Polecam !!!
 

qwed122

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Wrzesień 2010
Posty
5
Reakcje/Polubienia
0
Mam nadzieję, że tym razem uda mi się wygrać ten świetny program. Polecam go wszystkim, bo do tworzenia i zarządzania obrazami nie ma nic lepszego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry