UWAGA!! Wielkie wietrzenie magazynów.

Olga

Bardzo aktywny
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
564
Reakcje/Polubienia
1
Oxy. Rzecz należy ująć w ten deseń: Co się dzieje z lickami po wymianie, to mnie koło żopy lata, niemniej jednak z moralnego punktu widzenia, jest to wujnia. Z patatajnią nawet. To tyle... :szydera
 

SecurityVideoTest

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Czerwiec 2011
Posty
355
Reakcje/Polubienia
0
@kagar54

Drogi kolego. Myślisz, że ja wystawiłem twoją licencję na wymianę? Jesteś w błędzie. Zapodziała mi się licencja na ten program. Dopiero po chwili zobaczyłem ,że mam ją na penie. Mam więc dwie i jedną wystawiam na wymianę. Wolno mi? Wolno.


Czyli nie jestem kolekcjonerem. O ile to prawda, co wcześniej w postach było napisane.
 

pss

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
16 Październik 2010
Posty
1127
Reakcje/Polubienia
62
UWAGA!! UWAGA!!
Tu arka pjąc, tu arka pjąc, tu mówi sziper Pipków Frąc, rebe nima, rebe nima, reba spi. :p :p :p
-zapis fonetyczny z kaszubskiego
No nie mogłem się powstrzymać :jezyk
 

SecurityVideoTest

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Czerwiec 2011
Posty
355
Reakcje/Polubienia
0
Aha. Oxy fajnie, że wspomniałeś o mich testach.

Oto mój ostatni,





Co do licek. Kto chce, to niech pisze w komentarzach ale dopiero jutro.
ReviewsAntivirus napisał:
kagar54 napisał:
po prostu ty wykorzystujesz dobre serce innych forumowiczów zbierasz licki za darmo a póżniej się wymieniasz.

pewnie zacznie niedługo robić konkursy z tymi licencjami na swoim blogu (technetblog.pl)


To nie jest mój blog.
 

kagar54

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
19 Listopad 2010
Posty
588
Reakcje/Polubienia
22
Miasto
Okolice Przemyśla
Drogi kolego.Tłumaczysz się jak dziecko,zapodziała ci się licencja a miałeś ją na penie ,przecież licencja przychodzi na pocztę i zawsze można sobie klucz sprawdzić . Miałem ci napisać na pocztę ale już napiszę tutaj -jak wysłałem ci lickę to się pomyliłem i wysłałem klucz już aktywowany na laptopie córki , więc licencja jest już nie ważna ,wobec tego już się chyba nikt z tobą za ten program nie wymieni .
Jak to się mówi : nie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
 

OnSam

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
426
Reakcje/Polubienia
1
Nie wiem jeszcze, czy ilość licencji jaką posiadam i ich waga jeden kilogram (1kg) to wiele, czy też nie - sami osadźcie ;)
 
A

Anonymous

Zygy1980 napisał:
UWAGA!! UWAGA!! Wielkie wietrzenie magazynów u Zygiego.
Chętnie się powymieniam, bo nie chce żeby zalegały. Interesują mnie różne programy, teraz nic mi nie przychodzi do głowy, ale liczę na propozycje.
@Zygy-"nie chcesz żeby zalegały" ale jak się powymieniasz to znowu będą zalegały :szydera
 

SecurityVideoTest

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Czerwiec 2011
Posty
355
Reakcje/Polubienia
0
kagar54 napisał:
Drogi kolego.Tłumaczysz się jak dziecko,zapodziała ci się licencja a miałeś ją na penie ,przecież licencja przychodzi na pocztę i zawsze można sobie klucz sprawdzić . Miałem ci napisać na pocztę ale już napiszę tutaj -jak wysłałem ci lickę to się pomyliłem i wysłałem klucz już aktywowany na laptopie córki , więc licencja jest już nie ważna ,wobec tego już się chyba nikt z tobą za ten program nie wymieni .
Jak to się mówi : nie nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Trudno. Nie będę się tym przejmował.
 

ddarc

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
135
Reakcje/Polubienia
25
no kurcze...pozdrówcie się środkowym palcem i po zawodach :scratch :p


@fiodor99 : to nie było złośliwe z mojej strony ..czytałem całość wątku i nie uważam by tego typu słowa i w takim kontekście były nawet ciut obraźliwe...jeżeli Ktoś z Was to tak odebrał-to sorry :zawsty
 

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
ddarc napisał:
no kurcze...pozdrówcie się środkowym palcem i po zawodach :scratch :p
Unikajmy tego rodzaju wymiany zdań na ogólnym forum, myślę, że takie sprawy najlepiej wyjaśnić sobie prywatnie :hippie
 
Do góry