Biuro Vole Windows Expedition/Internet Profession Edition za darmo

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37810
Reakcje/Polubienia
33943
Dlaczego ktoś usuwa moje posty?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37810
Reakcje/Polubienia
33943
Nareszcie wiemy kto organizuje prowokacje na forum brawo ADMIN! Dałeś się złapać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo
@Camel1965 , o jakich prowokacjach piszesz :?? Dlaczego Ty masz prawo wstawiać duble a @Mirko nie :?? Sprawdzam te raporty jak i inni, olałem już to że wklejasz 5 linków albo i więcej które dotyczą TEJ SAMEJ PROMOCJI, pomyślałem sobie że skoro kogoś to uszczęśliwia to ok nie będę kasował i nie kasuję ale dotyczy to wszystkich użytkowników a nie tylko Ciebie.

Dlaczego Ty możesz a @Mirko nie może :scratch

Ciągle są jakieś utarczki słowne, prztyczki i takie tam a przecież o wiele milej czytało by się forum gdyby był spokój.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Synuś nie dość że wszedłeś z buciorami w promocję podaną prezeze mnie ,to jeszcze pyskujesz i wypisujesz głupoty!!!
Camel kiedy zamierzasz skończyć z tym ojcowaniem na Forum? Prośby w tej kwestii przecież już do ciebie kierowałem. Skoro nie chcesz trzymać jakiegoś poziomu dyskusji, to w najlepszym razie doczekasz się na forum przydomku "łojciec" albo "dziadek" i tylko taką korzyść z tego będziesz miał.
Ps. Jeśli to jakieś niespełnione ojcowskie ambicje.... to lepiej niech takimi pozostaną... Widzisz, żeby ojcować innym, to trzeba trzymać nerwy na wodzy, a nie rzucać epitetami na oślep jakbyś machał cepem. Mam wrażenie, że przy tym jesteś taki podniecony, że twoje sapanie słychać aż w Pieninach.
 

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37810
Reakcje/Polubienia
33943
Zeno jeśli chcesz udzielać porad to otwórz sobie kancelarię,bo tutaj akurat Twoje porady każdy ma w głebokim poważaniu (czyli tam gdzie słońce nie zagląda)
Pisałem ci już żebyś nie wtrącał się w nie swoje sprawy,ja walczę z trollami na swój sposób a Ty jak chcesz zapunktować u admina to nie musisz tego robić moim kosztem!
 
Ostatnia edycja:

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Widzę że i ja muszę Zeno odpowiedzieć.
Otóż jak wiadomo Polska jest podzielona na pół tak i powiedzmy nasze forum.
@Camel1965 mieści się w tym lepszym sorcie i gdzieś te ambicje frustracje musi wylać, nie mówiąc już o życiowych.
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Zeno jeśli chcesz udzielać porad to otwórz sobie kancelarię,bo tutaj akurat Twoje porady każdy ma w głebokim poważaniu (czyli tam gdzie słońce nie zagląda)
Pisałem ci już żebyś nie wtrącał się w nie swoje sprawy,ja walczę z trollami na swój sposób a Ty jak chcesz zapunktować u admina to nie musisz tego robić moim kosztem!
Camel jesteś w błędzie, a właściwie kilku... Raz, że nie wszyscy mają gdzieś, dwa - szukasz sobie wrogów tam, gdzie ich jeszcze nie masz, trzy - nie muszę już punktować u żadnego admina, cztery - to już jest moja sprawa i to z kilku powodów.
Dajesz w tym potoku swoich postów sporo dobrych informacji i pomocnie reagujesz, kiedy ktoś czegoś poszukuje. Fajnie, masz u mnie z tego tytułu spory kredyt. Daje to pewne fory, ale nie daje to uprawnienia do - mówiąc kolokwialnie - przeginania pały. Dość powiedzieć, że był na PZD prawdziwy król promocji. Wylatywał dwukrotnie, ostatnio definitywnie po wypowiedziach w temacie, który założyłem, a który był związany z twoją osobą. Jak go coś wzburzyło, jechał po innych bez żadnej samokontroli. Niestety nie dało się przejść nad tym do porządku dziennego. Tak stało się i tym razem. Szkoda, bo na spokojnie jest w porządku gościem. Trochę obawiam się, że możesz (być może nieświadomie) wstąpić na podobną ścieżkę. Byłbym rozczarowany i to tym bardziej, że dziś on lub Mirko mógłby mi napisać: "a nie mówiłem..." Trudno byłoby to odeprzeć.
Skoro nie przyjmujesz rad, to potraktuj to jako moją prośbę. Ja mogę przeboleć powielanie tych samych promocji, czy zakładanie nowych tematów, zamiast kontynuacji istniejących. Modzi będą mieli więcej roboty, żeby nie zrobił się bajzel. Jednak sposób zwracania się do innych ma znaczenie i jechanie po innych na grubo dawno u nas nie miało miejsca. Po kiego wała jakiś internetowy włóczykij ma myśleć, że na PZD panują takie standardy i się do nich stosować. Przecież zamiast trollować przykładowo: "Spie...aj durniu", można napisać coś o sobie w stylu: "Odpisałbym ci, ale moje doświadczenia pokazują, że dyskusja z ciasnymi umysłami nie przynosi spodziewanych efektów". Znaczenie i intencja ta sama, ale jakość inna.
Trochę mój wywód przydługi, ale póki co wolę cię przekonać niż podsrywać. :)
Ps. Oczywiście możesz moją prośbę wsadzić sobie w tyłek... Wiem, że są takie osoby, które lubią wsadzać sobie tam różne rzeczy, mając przy tym niezły ubaw.. Nie wiem tylko, czy to dobry pomysł przyznawać się do tego publicznie. :)
Edit: bene - odpowiedź znajdziesz tutaj:
https://programyzadarmo.net.pl/thre...na-miłości-i-okolice.21601/page-2#post-230349
 
Ostatnia edycja:
Do góry