Narzędzia WebCatalog Plus za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
13053
Reakcje/Polubienia
14519
Miasto
Gdzieś w Polsce
WebCatalog Plus v25.5.2 lifetime
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


WebCatalog pozwala przekształcić dowolne witryny internetowe w aplikacje komputerowe i uzyskać dostęp do tysięcy ekskluzywnych aplikacji na komputer.
Aplikacje internetowe z każdym dniem coraz bardziej przypominają aplikacje komputerowe. Ale uruchamianie każdej z tych aplikacji internetowych na osobnej karcie w przeglądarce może być prawdziwym problemem. WebCatalog pozwala przekształcić dowolne witryny internetowe w aplikacje komputerowe (aplikacje na komputery Mac, aplikacje dla systemu Windows lub aplikacje na system Linux) i uzyskać dostęp do tysięcy ekskluzywnych aplikacji na komputer. Dzięki prawdziwym aplikacjom możesz pracować wydajniej i zapomnieć o przełączaniu kart.
Zachowaj porządek
Uruchamiaj szybko swoje ulubione aplikacje internetowe w samodzielnych, wolnych od rozpraszania oknach z wieloma dodatkowymi funkcjami usprawniającymi przepływ pracy.
Chroń swoją prywatność
Każda aplikacja, którą instalujesz za pomocą WebCatalog, jest odizolowana od siebie i działa we własnym kontenerze - skutecznie chroniąc Cię przed elementami śledzącymi między witrynami.
Przejąć kontrolę
Przełączaj się między wieloma kontami lub projektami za pomocą obszarów roboczych, kontroluj powiadomienia, blokuj reklamy i elementy śledzące, przełączaj się na ciemny motyw i nie tylko.
Odkryj nowe aplikacje
Przeglądaj tysiące aplikacji w naszej starannie dobranej bibliotece aplikacji. Możesz też przesłać nowe lub stworzyć własne aplikacje.
Aplikacje wielostanowiskowe
Nie lubisz mieć zbyt wielu okien? WebCatalog umożliwia także tworzenie aplikacji wielostanowiskowej do uruchamiania i organizowania wielu aplikacji internetowych w jednym miejscu jako niezależnych obszarów roboczych, między którymi można łatwo przełączać się za pomocą skrótów klawiaturowych.
WebCatalog Plus odblokowuje wiele funkcji premium, takich jak wiele obszarów roboczych, blokowanie reklam, dołączanie do paska menu / paska zadań i nie tylko.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry