WinRAR 5 - nieoficjalna polska wersja

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Może nie każdy wie, że polska wersja nowego WinRARa jest dostępna.
32 bit:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
64 bit:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Jest to oczywiście tłumaczenie nieoficjalne i nieautoryzowane... Oprócz wersji z klasycznymi ikonami utworzyłem wersję inną z ikonami z Win7,Win 8, Vista. Inny jest również interfejs modułu SFX i jego ikona
01.jpg

02.jpg

03.jpg


32 bit

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
64 bit

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Jedna i druga wersja są pełnymi, polskimi wersjami, w pełni funkcjonalnymi, z zachowaniem nowych funkcji i nowego algorytmu kompresji RAR 5.
Pozdrawiam.
PS. Wysłałem instalator z mim tłumaczeniem do producenta i otrzymałem taką odpowiedź:
Od Eugene Roshal <roshal@rarlab.com>
Thank you!
I have written to WinRAR 4.20 Polish translator, Paweł Pawlak,
to find out if he plans to prepare 5.0 translation soon.
Let's wait for his answer.
Eugene
Jak widać producent czeka jeszcze na odpowiedź Pawła Pawlaka w kwestii czy będzie tłumaczył WinRAR 5 w najbliższym czasie.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Cała przyjemność po mojej stronie. Według producenta (otrzymałem kolejny mail) oficjalna polska wersja ukaże się po zakończeniu pracy nad tłumaczeniem i re-kompilacją pliku pomocy przez pana Pawlaka, Jak na razie możecie korzystać z mojej pracy, zmiany językowe w plikach nie naruszają funkcjonalności WinRAR 5 w najmniejszym stopniu.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2236
Reakcje/Polubienia
789
Miasto
Hajnówka
Przedstawiam instalator uniwersalny WinRAR a, instalujący w zależności od systemu wersję 64 bit lub 32 bit, z oficjalnym tłumaczeniem kolegi Pawła Pawlaka. Instalator instaluje również kilka wybranych skórek i wstępnie konfiguruje program.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Schowek01.jpg

Moim zdaniem taki uniwersalny instalator jest lepszym rozwiązaniem niż dwa odrębne instalatory, szczególnie dla początkujących użytkowników, którzy nie bardzo wiedzą jaką wersję zainstalować i jak skonfigurować program do prawidłowego wykorzystania jego możliwości w systemie.
 
Do góry